Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
Bride

[M] [6.0.1] SM-G900F Galaxy S5 (G900FXXU1CPEM) [XEO] POLSKA 01.06.2016

Rekomendowane odpowiedzi

ELM0

Czas przesiąść się z BTU na XEO. Oczywiście 4 plikowcem potraktuje system aby nie było problemów. Zobaczymy czy obejdzie się bez problemów o ktorych niektórzy piszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czym się różni 4-ro plikowiec od 1-no plikowca, ze jego wgranie rozwiąże problemy z wifi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszczu

@@BogoWroc 4plikowiec stawia od nowa partycję na telefonie, więc doskonale go czyści i system dobrze się układa.

@@ELM0 Przed i po wgrywaniu 4plikowca NIE rób wipe, Odin sam w sobie dobrze przeczyści telefon. Ja tak robiłem wcześniej i miałem jakieś problemy, poleciałem samym Odinem i sofcik śmiga aż miło. Nadal czasem potrafi ściąć belkę powiadomień, czego nie było na 5.0, ale to od czasu do czasu, poza tym coś za coś jak to mówią.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszczu

@@maarecki a jaką masz sieć? U mojego ojca na 6.0 brandowanym z Orange w Galaxy S6 też włącza się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarecki

@@Muszczu

ja mam t-mobile (soft XEO), ale doszedłem do wniosku, że to nie kwestia operatora tylko softu (brand - to umożliwia) a niebrandowany - nie.

Tak to wg mnie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszczu

@@maarecki no ja na S5 mam niebrandowany i też mogę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarecki

@@Muszczu

mam prośbę. Wyślij jeszcze raz mms do Siebie.

Kiedy telefon będzie wysyłał i dobierał na kilka sekund na górnej belce powinno się pokazać połączenie danych komórkowych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawidp

Na niebrandowanym wypuszczonym ostatnio 6.0.1 (XEO) wysyła i pobiera prawidłowo MMSy przy wyłączonych danych komórkowych. Sprawdzone przy wysyłaniu do innej osoby jak i do siebie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi