Skocz do zawartości
DoNaTeLo

rom ZoeROM V3.0 (MM) Stock v30N (D855)

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

Nie. W aroma wybierasz co chcesz a czego nie.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojc czyli bedzie trzeba poszukac informacji o tym całym aroma. Nigdy nie miałem okazji tego używać

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

@@balwanekbuli

Aroma ogranicza się do "tapania" i ładnego wyglądu :)

Masz do wyboru kernele, ctt, sharpening itp.

Edytowane przez Levider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    do "tapania"

Ok to ogarnę ;) cały android się na tym opiera  :lol2:

do wyboru kernele, ctt, sharpening itp.

Ok kernel rozumiem, choć i tak nie wiem jaki i jakie różnice... ale tak reszta?? ctt... sharpening to jakaś chińska magia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

CTT to próg temperatury przy którym procesor zmniejsza taktowanie a sharpening to sztuczne wyostrzanie czcionki. 

Aroma  jest to instalator podobny do tego windowsowego w którym możesz skonfigurować ROM podczas instalacji wybrać które aplikacje chcesz mieć a których nie. 

Kernel zaznacz najlepiej stockowy. 

Oczywiście wszystkie definicje wyżej napisane są lekko uproszczone abyś łatwiej mógł zrozumieć i żebym ja nie musiał tłumaczyć za długo.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli najlepiej jest ustawić podonie jak na stocku. Czyli ok 90st chyba jest?

A jakieś takie ustawienia co by nie było że wgram rom i zjaram g3 albo czcionka będzie nie czytelna?

Powiem tak dużo się bawiłem w romy stockowe i modowane, ostatnim czasy jednak zawsze wybierałem stock. Ale bardzo chwaliłem sobie produkcję SNOW na ZTE Blade.

Dużo wiem, ale jednak są kwestie, które wolę dopytać zanim się zabiorę za robienie czegoś. Korci mnie w wolnej chwili wgranie tego cuda. Będę musiał tylko TWRP wgrać bo po ostatnim wrzucaniu V30c poprzez CSE zrobiłem roota tymczasowego i posprzątałem. Nie chciało mi się wgrywać mimo że pliki są na SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

Na stocku jest 60 :)

Rozumiem że 60 to mało ale żeby tak od razu 90? XD

Wiadomo. Lepiej dopytać niż się potem w serwisy albo ratowanie bawić..

Powodzenia!! :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Nie pamiętam ale w tym ROM-ie tego modu na temperaturę niema :) 
    Sharpening ja zawsze tam gdzie mogę wyłączam ale jestem prawie pewien że nie zauważysz różnicy dopóki nie będą leżały dwa telefony obok siebie jeden z na 100% drugi z wyłączonym. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na stocku jest 60

Chmm.. Nisko czyli mając 2,5 klocka na procku w zasadzie nigdy nie użyte. Bo przy pierwszej lepszej gierce mam 70st minimum. Czyli taktowanie obniżone od razu...

Rozumiem że 60 to mało ale żeby tak od razu 90? XD

A bo jakoś tak mi się coś zapamiętało, że przy takiej temp jest jakieś ograniczenie nakładane. Gdzieś było coś takiego albo się mylę teraz.

jestem prawie pewien że nie zauważysz różnicy

Czyli tak samo to działa jak wyostrzenie czcionki w Windowsie, też średnio widać różnicę, a że mam lekką wadę wzroku i noszę patrzałki to pewnie na 100% nie będę widział różnicy.

OK. W wolnej chwili zapewne zrobię TWRP i backup mojego romu. I wgram testowo tą wersję. W sobotę mam nockę w pracy to może się pobawię w ramach walki z nudą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Ja zainstalowałem ten rom. Na razie jest spoko, nie widzę różnicy, oprócz: szybkości działania na plus, aparat gdzie on jest? Tylko xcam i v10? Xceed, która to wersja? Viper działa fajnie, usunięte aplikacje od LG i Google. Generalnie na plus. Brak mi tylko paru tweaków, jak zmiana pozycji zegara na belce, itp. Xposed nie chce instalować że względu na dobrą pracę i braku ścinek. W dodatku albo mi się zdaje albo tel jest wyraźnie chłodniejszy od stok. Jak z baterią? Ocenię dziś po testach.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi