Skocz do zawartości
mistah

OnePlus 3 - etui, case, pokrowce etc.

Rekomendowane odpowiedzi

falisty

Mam oba, na razie do pracy używam sandstone bo jest szorstki i suchy w dotyku przez co chyba lepiej leży w ręce jak się lekko spoci. Karbon ma bardziej gumowe wykończenie ale też super materiał śliski nie jest, bardzo przyjemny w dotyku tak jak skóra+guma. Sandstone jest minimalnie grubszy, powiedzmy 0,3 mm powyżej aparatu na całej długości, karbon natomiast jest po całości cieńszy a przy aparacie lekko wyprowadzony by być ponad soczewkę. Jak bardzo chcesz zobaczyć to mieszkam w Poznaniu

Wysłane z Oneplus 3

Edytowane przez falisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikio

To troszkę za daleko ;) Czyli oba w jakimś stopniu chronią aparat? W ogóle aparat też ma GG4?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ja przez weekend protestuje, konfigurację. A potem muszę poszukać jakiegoś silikonowe go etui czy coś. Bo jest zbyt piękny aby go w jakiś case pakować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

To troszkę za daleko ;) Czyli oba w jakimś stopniu chronią aparat? W ogóle aparat też ma GG4?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnoszę wrażenie, że aparat schodzi odrobinę pod carbon, który jest w tej okolicy specjalnie uwypuklony. Ogólnie świetnie leży w dłoni, nie powiększa bryły telefonu i jestem z niego naprawdę zadowolony.

Jeden minus - wkładałem telefon do samochodowego uchwytu, który mam jeszcze od czasów Nexusa 4. Trzeba go było bardzo rozszerzać, żeby OP3 do niego wszedł, niemal do granic możliwości, a zatem dość "ciasno" było go wkładać. Zostawiło to niewielką ryskę na carbonie, który jest nieco... elastyczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w sklepie OnePlus case'a Otterbox. Cena może spora, bo z wysyłką wyszło mi ok. 140zł, ale jakość wykonania jest fantastyczna. Dwuwarstwowy case - pierwsza warstwa to guma pokrywająca plecy i ramkę. Druga warstwa to plastikowa nakładka. Całość sprawia bardzo solidne wrażenie. Wcześniej miałem Spigena na Samsungu S4 i muszę przyznać, że otterbox sprawia solidniejsze wrażenie, aczkolwiek na pewno pogrubia bardziej niż spigen.

Do tego fantastycznie spasowane przyciski.

otter1.jpg

otter2.jpg

Edytowane przez jeronimo
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

@up

Potwierdzam, jeśli naprawdę dobrze wykonane to etui. Na pewne użyte materiały są lepsze niż w posiadanym Spigen na Xperie z3c. Guma część jest tak dobrana aby z czasem się nie rozciągała za mocno. Plastikową cześć nakłada się bardzo łatwo. Pamiętam że Otterbox commuter na Galaxy s3 bardzo ciężko się zakładało i ściągało.

3f71a43b2a904431a70054b9588f7eb8.jpg55c4daf5e1152b7eae4614aa56988b96.jpg91a6668cc917c638270e2b0334678381.jpg

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edytowane przez bartekc00
    Usuwam cytat posta poprzedzającego po rozbiciu wątku na kilka różnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Podnosicie mi ciśnienie tym Otterboxem. Czekam na swojego od 28.06 Standard Delivery i doczekać się nie mogę.

Ile czekaliście na dostawę, bo już się niecierpliwie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Ja zamówiłem razem z telefonem także nie pomogę :-D. Swoją drogą kusił mnie ten w białym kolorze ale z doświadczenia białe etui po czasie wygląda jak wyjęte że śmietnika.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edytowane przez jeronimo
    zbedny cytat
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@@Roy Różnie się czeka... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@up

No dodałeś mi stary otuchy i mnie pocieszyłeś.

Thx u :P

Dostałem info, że wysłali 28.

Chyba to idzie do mnie bezpośrednio z UK, Royal Mailem.

Edytowane przez bartekc00
    Usuwam cytat posta poprzedzającego po rozbiciu wątku na kilka różnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi