Skocz do zawartości
mistah

OnePlus 3 - etui, case, pokrowce etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ciekawie. Kupiłem z chin wiec poczeka pewnie pare tygodni na dostawę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Nillkin Nature fajny ale przezroczysty zrobi się żółty po kilku miesiącach. Do tego po czasie zrobi się luźny i przy krawędziach ekranu będzie się delikatnie odchylał a co za tym idzie wpadł tam kurz i inny drobny syf. Trzeba systematycznie zdejmować i czyścić bo później ramki się rysują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Dlatego najlepiej kupić ten ciemniejszy bo nie widać aż tak żółknięcia.

Edytowane przez Toldo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam ten w kolorze "przydymionym", mam już > rok i nic nie żółknie, nic nie robi się luźne i nic się nie odchyla przy krawędziach

zdejmuję i czyszczę powiedzmy, że raz na pół 4-6 miesięcy, tragedii z syfem nie ma, ale pewnie wynika to ze sposobu dbania o telefon

Edytowane przez bartolinio
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Mam oba i fakt ten ciemniejszy jest ok jeśli chodzi o kolor po czasie. Miałem je na mi5 teraz na op3t zamówiłem licząc że będzie lepiej ale jest to samo. Ja pracuję na produkcji więc tu więcej kurzu może stąd się tak zbiera. A dbać dbam, gdybym nie dbał to bym nosił go gołego bo taki chwyt mi nie przeszkadza. Albo.. nie miałeś dobrego etui które elegancko przylega i syf się nie dostaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shavo6

Ktoś posiadał takie coś ? Link Potrzebuje etui jak najcieńsze - takie które chroniłoby głównie przed rysami i do tego było sztywne. Nie tak jak te wszystkie etui przeźroczyste z TPU, które odstają na krawędziach i robią się luźne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Miałem coś podobnego do LG G3, ale nieco bardziej "firmowe" czyli Ringke Slim. Było bardzo fajne i cienkie, a zarazem miało dobry grip bo było jakby gumowane. Sam się nawet zastanawiam czy takiego nie zamówić, ale jak żona zobaczy 6 etui z kolei to chyba zostanę na walizkach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

Ja mam coś podobnego, ale bez krytego dołu i góry. Nillkin Frosted Shield, i szczerze mówiąc ma fajną strukturę obok Nillkina Mature i Ringke Fusiona to mój ulubiony case. Kupiłem Diztronica na próbę i niestety nie przypasował mi, będę musiał go chyba sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Frosted Shield kilka razy przerabiałem na przestrzeni lat i na pierwszy rzut oka jest fajne, ale plastik nie jest jakiś super. Poza tym grubość na poziomie (albo nawet wyżej) niż przeciętny silikon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi