Skocz do zawartości
Mickk

Odblokowanie google account na Samsung A5 6?

Rekomendowane odpowiedzi

Mickk

Czy jest jakaś możliwość odblokowania/obejścia logowania google account na telefonie Samsung A5 6?

Próbowałem zrobić to metodami pokazywanymi w necie, czyli przez podłączenie do PC oraz przez podłączenie pendrive przez OTG, obie metody nie dały rady, podłączenie kablem do PC pokazało error, a pendrive w ogóle nie został zauważony przez telefon.

Samsunga znalazła moja żona kilka dni temu, należy do kogoś z kraju hiszpańskojęzycznego, ale chyba nie Hiszpanii, bo kawałek logo na karcie SIM nie wygląda jak logo hiszpańskich operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

A co chcesz osiągnąć ?

Odczytać czyjeś dane, czy używać telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mickk

Jeśli uda mi się zidentyfikować właściciela, to z lekkim bólem serca, ale odeślę telefon :)

Jak nie, to córka się ucieszy, będzie miała lepszy niż ja.

BTW czy jest jakieś miejsce w necie, gdzie można po numerze IMEI sprawdzić, czy ktoś tego telefonu szuka?

Chętnie podam numer nawet tutaj, jeśli ktoś mógłby to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli się zalogujesz na komputerze i na telefonie na jednym koncie google to na komputerze będziesz widział gdzie znajduje się telefon jeśli lokalizacja jest włączona i telefon też ;) więc prędzej czy później właściciel lub policja odnajdzie telefon więc nie radziłbym kombinować i przekazać go policji 

PS sam używam tego w razie gdybym zgubił telefon bo to dobra sprawa jest :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Żeby go znalazło, to na telefonie musi najpierw być włączona lokalizacja. Spróbuj go znaleźć z wyłączoną lokalizacją.

Ja załaożyłem sobie jeszcze Samsung Account, ale nie wiem czy daje coś więcej niż opcje w koncie google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi