Skocz do zawartości
bua^zen

[Honor 4X] pamięć wewnętrzna po upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Pytanie: ile wolnej pamięci wewnętrznej pozostaje po ugrade'ach systemu do:

- lolli

- marsh?

Czyli realnie: o ile wiecej waży ostateczna szostka?

Pozdrawiam

bua

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wczoraj zainstalowałem androida 6.0 na swoim Honorze 4x. Sprawdzałem wszystkie ustawienia itp, wchodzę w pamięć, wolne 500Mb po zainstalowaniu 2 aplikacji, które w sumie nie mają nawet 100Mb... Czy aż tyle pamięci zajmuje sam MM i Emui, czy coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Dicanio Pownieneś mieć ok 2gb pamięci wewnętrznej, nie pamiętam ile dokładnie, przywróć ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie. po instalacji androida 6.0 ciagle wyskakuje mi komunikat o konczacej sie pamieci. poprzerzucalam aplikacje ktore sie dalo na sd, wyczyscilam smieci, a dalej mam ok 315mb wolne. mam tylko najwazniejsze bodajze 7 aplikacji. co moge zrobic aby pamiec przestala "znikac"? czy to jest problem tej wersji androida?

nie przywracalam ustawien fabrycznych po instalacji, bo mam wiele wiadomosci, kontaktow i plikow, ktore mi takie przywrocenie usunie.

no ale jesli bede zmuszona to zrobic to kolejne pytanie: czy pliki z karty sd i sim tez sa czyszczone podczas tego procesu? z gory dziekuje za pomoc.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xeanix

Karte SD wyciągnij, a z simki na 95% się czyścić nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi