Skocz do zawartości
bazi

Znikająca karta SD / brak dostępu do karty / odmontowanie

Rekomendowane odpowiedzi

bazi

Zdarza mi się, ostatnio bardzo często, ze telefon przestaje mieć dostęp do karty SD, kiedy korzystam z apki która coś odczytuje z karty (np. chcę dodać załącznik-fotkę), wyskakuje mi informacja, że aplikacja została zatrzymana, nie ma żadnego alertu czy informacji. Po prostu znika, aparat nie działą i komunikuje brak karty SD, ikonki apek z karty zminiają się na takie same, "duszki" z informacją przy próbie uruchomienia "Aplikacja nie jest zainstalowana". 

Czasem samo się naprawi i po chwili ikonki wracają, wszystko działa, a czasem jedynie restart telefonu rozwiązuje chwilowo problem. :censored:

Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Sprawdź czy karta nie jest jakimś fake'm. Ja trafiłem na jakąś podróbę i tak to mniej więcej wyglądało. Po wymianie na markową problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi

Przeorałem całą kartę h2testw i wszystko OK, żadnego błędu, z 4 godziny to trwało, a telefon z dalej nią świruje...

Zmieniłem ją z pamięci wewnętrznej na pamięć wymienną, zobaczę czy dalej będą jakieś cyrki. Zamiar był jednak taki, żeby była jako wewnętrzna, ehh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi