Skocz do zawartości
Seiko

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko

Jak w temacie. Proszę się wypowiadać w tym temacie o wszystkim co wiązane z serwisem LG. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś oddaje G5 do naprawy gwarancyjnej ,serwis główny Mława, kurier dzis odbiera paczke, po zaktualizowaniu wczesniej softu przez LG Bridge do v10d (telefon z tmobile sklep online), wykonałem reset do ustawien fabrycznych i o dziwo po uruchomieniu telefonu ma brand sieci Plus, są aplikacje od operatora... Czy to nie ma problemu z gwarancją ? Troche to dziwne bo przecież LG Bridge wyszukuje sam aktualizacje po IMEI

Edytowane przez Araa
    Wydzieliłem problemy do odpowiednich tematów w tym dziale proszę się zapoznać i uzupełnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę pochwalić serwis na Marynarskiej bardzo szybka naprawa dwa dni robocze ( wymiana płyty głównej ) wprawdzie nie rozwiązało to problemu ale szybko. Choć to nie w temacie podobnie było z TV ok 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas oczekiwania 23 dni od dnia wysłania , w koncu jest telefon... wymiana na nowy egzemplarz. Chociaz status miałęm naprawa odrzucona przez ostatnie pare dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy
    Chociaz status miałęm naprawa odrzucona

To w języku serwisu pewnie znaczy "nie naprawiamy- wymieniamy".

Warto zapamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@cichykoksik2207

no ja do Mławy wysłałem 27 czerwca ,28 była u nich ,a 20 lipca kurier DHL przywiózł nowy telefon wraz z nowa gwarancją 24 miesiace.

Edytowane przez bartekc00
    Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Pewnie wymienili z braku części lub zwyczajnie Twój egzemplarz był na tyle wadliwy,że nie opłacało się go robić :)

Mojego wrzucili dopiero dziś do systemu i to chyba tylko dlatego,że dzwoniłem w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

Witam Panowie. Potrzebuję pomocy. Muszę oddać telefon do naprawy (wadliwa słuchawka) i chcę na wszelki wypadek wgrać oryginalny soft Plusa. Wcześniej wgrałem sobie open v10e. Niestety LG Bridge nie chce mi pobrać oprogramowania ani przez opcję aktualizacji, ani przez "Uaktualnij naprawę błędów". Telefon jest normalnie wykrywany, znajduje aktualizację v10h, przechodzi całe przygotowanie do aktualizacji, ale nie chce pobrać ("Nie udało się pobrać aktualizacji"). Czy ktoś z Was ma może jakąkolwiek wersję kdz Plusa? Nie wiem czy i gdzie LG Bridge zapisuje to, co ściągnął. Może ktoś, kto ma telefon z Plusa mógłby dla mnie ściągnąć aktualizację. Byłbym baaardzo wdzięczny.

dodano nowa zawartość

Dnia 25.07.2016 o 15:25, kris995 napisał:
    @@@gigi_77

no właśnie podłączyłem pod lg bridge i wykryło v10h i mi pobiera się właśnie. Ogólnie miałem brandowany soft plusa a wgrałem stock open eu v10c , nie stracę przez to gwarancji ? I po wgraniu tego softu open eu wyskakuje mi taki komunkat :

Spoiler

c6d176ca47c1362cmed.jpg

Edit : ok , zaktualizował do v10h:) błąd już nie wyskakuje . Także mam czysty stock v10h. Jak ktoś wie gdzie pobrał się ten stock z LG bridge to zuploaduje go

Mi bardzo by się przydał (powód powyżej). W folderze, gdzie zainstalowany jest LG Bridge, jest folder o nazwie "Update". Może tam jest schowany kdz. Mógłbyś sprawdzić i ewentualnie gdzieś go wrzucić do ściągnięcia?

Edytowane przez Araa
    Dodaje spoiler w cytacue

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi