Skocz do zawartości
dczaja1990

Po aktualizacji do 6.0.1 Bluetooth sam się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po aktualizacji do Androida 6.0.1 bluetooth sam się wyłącza. Mam go sparowanego z Moto 360 1 gen i tak raz na godzinę lub dwie muszę ponownie uruchamiać bluetooth. Nawet kiedy mam sparowanego go ze słuchawką to zdarzy się, że wyłączy się samoczynnie. Ale jest to znacznie rzadsze zjawisko. (1 - 2 na dzień).

Nie mam włączonego oszczędzania baterii a aplikacja Android Wear Jest dodana do wyjątków jeśli chodzi o optymalizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Mam podobny problem z zestawem głośnomówiącym Blaupunkt. Sporadycznie raz na kilka dni, BT sam się wyłącza, nie wiem dlaczego. Odczekam kilka minut i łączy się normalnie. Nie wiem o co chodzi.

Zaobserwowałem jeszcze jedną dziwną rzecz. Po odblokowaniu telefonu na ułamek sekundy górnym pasku pojawia się symbol BT i znika od razu. Może ktoś również zaobserwował coś podobnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, że po aktualizacji roblem z BT nie występował ale gdy przywróciłem ustawienia fabryczne mam kłopot z samowłączajacym się bt, tzn. po odblokowaniu ekranu na chwile widzę zapalona ikonę bt na górnej belce która sama znika ... 

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

@@adaskokruszyna kolego właśnie dostrzegłem u siebie to samo. Plus w statystykach baterii widać, że działa on w tle. Co jest tego powodem? Rozwiklales to już?

Juz nie ważne :-) Powodem uruchamiania BT w stanie uśpienia była plikach Yanosik która wyszukiwala połączenia (zaczęła się ta zabawa dopiero po pierwszym podpięcia nowej sluchawki).

Edytowane przez KLIFord
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie zaglądałem na forum, problem się nasilił tzn, podpinam słuchawkę bt i... bt się wyłącza...

dziś zobaczę jak z aplikacja Yanosik  :) Jeśli to to to jesteś wielki, bo miałem w przyszłym tygodniu oddać Note na gwarancję  :)

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie. Co jakiś czas sam się włącza. Ostatni soft stock 6.0.1 Skanowanie urządzeń w pobliżu mam wyłączone, od czasu kiedy było normalnie nie instalowałem żadnej nowej aplikacji. Da się jakoś sprawdzić co może go wybudzać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Masz janosika? Dużo tematów o BT jest, a okazuje się że janosik włącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, mam go. Posprawdzam ustawienia i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi