Skocz do zawartości
MroziQ

[Xperia XA] Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ

Czołem forumowicze :)

Dziś w elektromarkecie przyjrzałem się Xperii XA. Przyznam, że dawno tak ładnego telefonu nie widziałem. Jest sporo ładniejszy od zwykłej X :E Szukałem czegoś dla dziewczyny i nie wiem, czy nie kupię dwóch XA (dla siebie też) a S7 Edge pogonię w cholerę, bo mnie denerwuje... ale wracając do tematu, miałbym kilka pytań do posiadaczy:

- jak oceniacie jakość dźwięku n a jakichś dobrych dokanałówkach?

- jak oceniacie zdjęcia z obu aparatów?

- ile SOTu osiągacie i przy jakim użyciu?

Edytowane przez patrikos23
    Dodałem prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W czasie wakacji ma wejść ulepszona wersja XA, będzie nosiła nazwę - XA Ultra. Moim zdaniem lepiej oczekiwać i otrzymać coś, co będzie zarówno wyglądało przyzwoicie i posiadało dobre parametry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

@@Kociol.

Xperia XA Ultra już wyszła ale to aż 6" ;)

Edytowane przez Mikel25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hejka co do muzyki na słuchawkach nie jest źle..... lecz co do zdjęć szału nie ma do porównania testowałem LG k10... jakoś porównywalna.....  a po drugie to mój stary c905 z przed 10 lat robi lepsze zdjecia niż obydwa te telefony///...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4mil

Telefon świetnie wykonany, fajnie leży w dłoni. Niewielka szerokość jednak robi swoje ;) Jedyne co mnie martwi to bateria i jej niska pojemność przekładająca się na krótki czas działania. Aparat ujdzie, szału nie robi ale do okazjonalnych zdjęć w zupełności wystarczy. Na plus fajna funkcja śledzenia ostrości która działa nadwyraz dobrze. Przedni aparat jak to przedni- selfie się zrobi ale czterech liter nie urywa.

Generalnie jeżeli ktoś nie jest bardzo wymagającym użytkownikiem to Xperia XA powinna sprostać oczekiwaniom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    studys

Mi też ten telefon bardzo się podoba. Z tego co na razie o nim czytałem to są 2 rzeczy które mnie martwią:

- właśnie słaba bateria (aż mi się nie chce wierzyć ,że ten model działa krócej niż mój prawie 1,5 roczny Huawei G620s), może jest w planach jakaś aktualizacja która pomoże na baterię. A ile Wam trzyma ten telefon? Jakieś 2 konta email, czasami S Health, F lite i takie tam gadanie zależnie od dnia

- podobno nie ma w nim menedżera plików co pewnie znacznie ograniczy możliwość zarządzania nimi w telefonie

Jak na razie to w ramach przedłużenia umowy rozważam ten model i P9 Lite oraz ostatnio tak troszkę myślałem o L650 ale to już w mniejszym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem powiększonej wersji XA, mam pytanie jak sprawuję się PROCESOR i GRAFIKA ? Obydwa modele mają te same układy, więc zależy mi żeby wypowiedziało się jak najwięcej osób posiadających ten model.

Edytowane przez Kornel Kupiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam XA jet lekka wagowo, bardzo płynna, szybka i ...śliczna a co do baterii faktycznie 'je' ją wręcz, a menedżera se ściągnęłam, w/g mnie foty robi super, polecam ten tel. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djnba

Chłopaki jak tam sprawa z rootem na f3112 komplikacja 33.2.A.2.35

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wam też "miga" menu aparatu podczas łapania auto fokusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi