Skocz do zawartości
MroziQ

[Xperia XA] Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Pytanko za 100 punktów, czy da się jednoczesnie połączyć do naszej "cudownej" XA   2 urządzenie bluetooth?
    Na chwile obecna uzywam tylko słuchawek BT, chciałbym kupic smartwatch ale jezeli to ze sobą koliduje to nie ma sensu.

Z góry dziękuję za info :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Witam 

mam pytanie do posiadaczy xperi xa dual sim, chciałbym pobrać niebrandowany rom przy pomocy XperiFirm ale znajduje tylko brandowane romy czy rom niebrandowany ma jakieś inne oznaczenie,nazwę jeżeli tak to proszę o informacje na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O'Shea

Witam, znalazłem w internecie Androida 7 ale do F3111 nie ma central Europe i czy mogę pobrać dla F3115 androida i zainstalować na f3111 ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xenonex

Przymierzam się do zakupu XA, ale naczytałem się od groma opinii jaka to ona zła, delikatna i słaba. Jak jest rzeczywiście? Ludzie pisali o randomowych restartach, zrywaniu połączeń w trakcie rozmowy, wyginającej i rozklejającej się obudowie...Proszę o opinie osób, którę mają ją już co najmniej miesiąc. Na papierze wydaje się świetna, a ja mam akurat okazję zgarnąć nówkę za 500zl. Pozdrawiam

Edytowane przez Xenonex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acz2

Mam trzy tygodnie i jestem narazie zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    att
    Dnia 17.12.2017 o 09:33, Patryk “Piffek” Piwko napisał:

Dzień dobry. Mam pytanie. Mianowicie czy tył telefonu łatwo zbiera rysy? Pytam bo etui bardzo szpeci ten telefon. 

Xperia rysuje się jak większość telefonów. Te ze szklaną, gładką powierzchnia też łatwo zbierają rysy. W przypadku XA jest podobnie. Jest jeszcze kwestia pewnego trzymania telefonu w dłoni. XA ma boczne metalowe ramki, więc jest śliska, zwłaszcza zimą, kiedy na mrozie chcesz wyjąć telefon. Noszę ją w silikonowy etui i trzyma się ją o wiele pewniej. Ostatnio upadła mi tylną stroną na kafelki w markecie i prawdopodobnie dzięki etui wszystko jest ok. Również nie chciałam zakładać etui, bo uważałam, że ładniej wygląda bez dodatkowej ochrony. Pytanie czy chcesz ładny telefon pękniety czy w calosci w dodatkowej ochronie, które nie szpeci telefonu aż tak bardzo (ja mam biały model i białe etui Goospery/Mercury). 

dodana zawartość

Dnia 31.07.2017 o 18:46, Xenonex napisał:

Przymierzam się do zakupu XA, ale naczytałem się od groma opinii jaka to ona zła, delikatna i słaba. Jak jest rzeczywiście? Ludzie pisali o randomowych restartach, zrywaniu połączeń w trakcie rozmowy, wyginającej i rozklejającej się obudowie...Proszę o opinie osób, którę mają ją już co najmniej miesiąc. Na papierze wydaje się świetna, a ja mam akurat okazję zgarnąć nówkę za 500zl. Pozdrawiam

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Nigdy mi nie zerwalo połączenia, nic się nie wygina ani nie odkleja. Dział sprawnie, a po aktualizacji do androida 7 doszły drobne ulepszenia i nowe opcje (jak podział ekranu na dwa czy funkcja Xlaud poprawiając głośność). Mam XA od prawie roku i jestem zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak reaguje belka powiadomień przy wysunieciach u was? Bo u mnie kilka razy muszę musnąć palcem żeby sie wysuneła a nie raz od razu.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi