Skocz do zawartości
Cook1e

Falująca bateria Note 3 - tragedia

Rekomendowane odpowiedzi

Muszczu
    Napisano (edytowane)

@@Cook1e to zużycie poprzez czuwanie sieci jest dosyć niepokojące, być może masz w pewnych miejscach(praca, dom itp.) słabszy zasięg. Na takie coś najlepiej pomaga ustawienie na sztywno 3G. Te spadki takie bardzo nierównomierne, ale ekran prawie 3H to chyba ok w S4? Ja nadal stawiałby na baterię, wygląda to po prostu na objawy zużycia. Usługi google, pożerasz prądu.. Spróbuj wejść w recovery, wipe cache (nie tracisz żadnych danych) i włącz, powinno pomóc.

Edytowane przez Muszczu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cook1e

@@Muszczu w N3 ;)

Generalnie poużywam go dzisiaj normalnie i zobaczymy, czy czuwanie i usługi znowu będą rządzić, czy może coś innego.

Jeśli chodzi o zasięg, to raczej jest okej mieszkam w Toruniu i nigdy nie odczuwałem żadnego dyskomfortu, co nie wybudzę tel zawsze jest LTE, nigdy nie zdarzyło się, by przełączył się nawet na H+. Drugą kwestią jest to, że przesiadka z N2 na N3 była trochę podyktowana brakiem LTE w poprzedniku (miałem wersję bez LTE).

Co do samej baterii to układ jak co dnia od 7 do 7.40 - 13% prawie na nic nie robieniu, a od 7.40 do teraz 2% przy czym rozmowy i trochę wiadomości.

Jeśli nic się nie zmieni przez weekend - (jutro z rana jeśli dziś sytuacja się utrzyma to wgram 4 plikowca), to zamówię baterię.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Tak, zgadza się, N3, już mi się wątki pomyliły.. W takim razie daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cook1e

Użycie usług google spadło znacząco, to samo z czuwaniem sieci - nie więcej niż 10%. Generalnie z 2,5 - 3h ekran wytrzymuje badź z 2h i endomondo z 2-3h. Jak leży bezczynnie spisuje się calkiem ok. Bateria dalej ucieka falami raz jak królik raz jak żółw. Zamówiłem baterie dzisiaj z brick.pl i zobaczymy co to da.

Tak poza tematem: też wam przycisk home trzeszczy jak go naciskacie? Wydaje mi się, że u mnie jest lekko nienaturalny zgrzyt, a czytałem, że wymiana tego to rozbieranie ekranu, jakaś masakracja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

To jest android. Tutaj ma co zrec baterie softwareowo jak i hardwareowo ;). Wylacz zbedne funkcje i programy. Poradnik w dziale pomoc techniczna. Skoro tak falowo idzie to wyglada to jak by cos probowalo sie synchronizowac/ laczyc z gps.

Sent from Galaxy Note

Protected by Ballistic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cook1e

@@GRIZZLY1 @@Muszczu

Po wymianie baterii tel już nie faluje, a schodzi normalnie. W Ciagu pracy przy małym użytkowaniu 8h czuwanie + jakieś 45min ekranu schodzi jakieś 15-20%. Tel wytrzymuje 1,5dnia w tym 3,5h ekran, albo od rana do nocy i jakies 4,5h ekran. Endomondo zużywa około 7-10% na godzine z włączonym playerem muzyki. W końcu da się z niego korzystać

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi