Skocz do zawartości
Adek350

root Odblokowywanie Bootloadera / TWRP / Root - Huawei P9 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest w końcu root i u mnie :) teraz można zacząć zabawę z telefonem. tylko czekać na alternatywne romy

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Mi generalnie ten fabryczny ROM pasuje, działa bardzo dobrze, a root chciałem tylko po to, żeby móc korzystać ze swoich ulubionych aplikacji i modyfikacji potrzebujących roota. Na kilku poprzednich fonach nie raz bawiłem się w te custom ROM-y, ale i tak zawsze ostatecznie wracałem do stock ROM-u, bo te custom ROM-y zawsze miały jakieś niedoróbki i oryginalny ROM okazywał się najlepszy. ;)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

z uwagi na procesor nie ma co liczyć zbytnio na customy, a tym bardziej na cm13 i jego pochodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Na kilku fonach próbowałem tych CM-ów i pochodnych i stwierdzam, że jest to strasznie przereklamowane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uredie

Trochę to ot, ale to prawda :D cm wyrobił sobie imię, ale nie wyrobił jakości, nexusy 4 i 5 normalnie dawały rady na innych systemach, nie musiał to być ten cudowny cm. Ale wielu myśli custom-cm :V

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@Uredie nexusy mają czystego androida, więc po co wgrywać na nie jakiekolwiek customy :P

co do Huawei, to mając roota i odrobinę pojęcia co wolno, a czego nie, można sobie tak system spersonalizować, że nawet CM-ka będzie zbędna. titanium backup do czyszczenia systemu + xposed, aby dodać rzeczy, których w stockowym systemie brakuje i masz sprawę załatwioną ;) 

Na Kirina nie ma cyanogena i pewnie prędko nie będzie, więc dylemat (instalować, czy nie) i tak nas nie dotyczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uredie

Czysty android + opcje z xposed bez zwalniania i drenażu przez xposed :D dlatego instalowałem customy plus osobiste zamiłowanie do grzebania w systemie :D

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    walak

Proszę o pomoc, nie mogę uzyskać kodu do odblokowania, przy korzystaniu ze strony nie przyjmuje mi pinu - kodu przepisywanego z obrazka, próbowałem już wielokrotnie. Pisałem też do huawei w tej sprawie, jednak oni też skierowali mnie na tą samą stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@walak

huawei nie ma żadnej kontroli nad tą stroną, z tego co obserwuję przez ponad pół roku.

jaki błąd Ci pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    walak

Po przetlumaczeniu przez tłumacza google zły kod pin. Próbowałem jeszcze wpisywać na zmianę oba Imei ale cały czas ten błąd wyskakuje

Edytowane przez walak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi