Skocz do zawartości
Heron

Nowy Samsung Galaxy S2 GT-i9100 - podłączam słuchawki a dźwięk w telefonie :/

Rekomendowane odpowiedzi

Heron

Witam, kupiłem 3 dni temu Samsung Galaxy S2 GT-i9100 na gwarancji nowy z salonu. Przez pewien czas korzystałem z urządzenia, urządzenia nie upadło, nie podlegało żadnym wstrząsam, obchodziłem się z nim bardzo ostrożnie jak to z nowym urządzaniem. Postanowiłem wczoraj podłączyć słuchawki, podłączyłem, włączyłem muzykę, domyślny utwór 'Samsung' (dwie piosenki) na fabrycznym telefonie i zamiast słyszeć muzykę w słuchawkach słyszę ją w telefonie. Jakby albo słuchawki nie działały albo coś nie tak z telefonem było. Czy coś trzeba konkretnie ustawiać dla słuchawek może (Bo myślałem, że wystarczy podłączyć słuchawki i będą automatycznie działać)? W czym jest problem? Przecież nie mogłem kupić aż tak uszkodzonego urządzania. Proszę o pomoc! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach nic takiego nie ma, jedynie po podłączeniu słuchawek w aplikacji radio można puścić dźwięk przez głośnik.

- zobacz jak będzie na innych słuchawkach

- zobacz jak działa radio, ewentualnie pobierz z marketu inny odtwarzacz i na nim przetestuj.

jeśli to nie pomoże to zareklamuj telefon w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo wcisnij je bardziej do środka bo pewnie trochę tego wtyku wystaje ci ;) Powinny wejść do KONCA. Uzyj trochę siły

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi