Skocz do zawartości
tomcyg12

aplikacja samsung gear źle działa na Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ,mam problem z tą aplikacją. po włączeniu jej jest wszystko ok ale po wyjściu z niej nie można drugi raz do niej wejść, włącza się i od razu znika dopiero po czyszczeniu pamięci można ją znowu uruchomić, ale wtedy rozłącza się z zegarkiem i trzeba klikać połącz co nie za bardzo wtedy działa i trzeba restartować telefon. Po ponownym uruchomieniu telefonu trzeba wejść w aplikację i kliknąć połącz bo sam automatycznie się nie połączy.

Po aktualizacji androida w honorze aplikacja zegarka działa prawidłowo, pewnie winny był soft telefonu b330 po aktualizacji do b370android 6.0 problem nie występuje. Temat można zamknąć.

Edytowane przez zabka35i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji androida w honorze aplikacja zegarka działa prawidłowo, pewnie winny był soft telefonu b330 po aktualizacji do b370android 6.0 problem nie występuje. Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

pisałem PW, ale może ktoś inny dopowie.

a nie masz problemów z łączeniem aplikacji, które działają współpracując telefon<->zegarek? np Nike+, ESPN, Gear Navigator czy nawet sHealth? u mnie zegarek nie współpracuje z żadną aplikacją współdzieloną z telefonem. działają powiadomienia, nie ma problemu z aplikacją Gear, pogodą, kalendarzem, czyli z tym, co korzysta z aplikacji systemowych telefonu, ale nie współpracuje z wymienionymi wyżej.

Ktoś z niesamsungowców ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Ci pomóc, u mnie działa prawidłowo, mam powiadomienia s health działa prawidłowo i mapy here też innych aplikacji współdzielonych nie używam, chyba?

Telefon mam z wolnej sprzedaży, ale te z salonu też nie mają chyba żadnego brandu, więc soft ten sam, mam najnowszy w telefonie b371 a gear plugin 2.2.03.16071251N, dodatkowo sprawdz czy nie masz zablokowanych jakiś uprawnień dla aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

spoko, zrobiłem hard reset telefonu i wszystko działa.

no, może z wyjątkiem Nike+, ale nie będę cierpiał z tego powodu.

Edytowane przez CrashNull

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi