Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DIsin

Witam,
    mam pytanie co do wyboru telefonu.

Generalnie mam kilka wyjść i chciałbym podjąć jakąś decyzję, ze względu na to, że mój obecny telefon (sgs 4 mini) doprowadza mnie już do szewskiej pasji.

Mam umowę w plusie kończącą się w listopadzie, ale już mógłbym przedłużać, więc wyjść jest kilka:
    1. Przedłużyć teraz umowę, biorąc jakiś telefon
    2. Poczekać do końca umowy i zmienić operatora
    3. Decyzję w sprawie umowy podjąć jak się będzie kończyć, i wziąć wówczas bez telefonu, a telefon kupić teraz oddzielnie.

W przypadku opcji 1 i 2 mam pytanie jakie oferty były by ciekawe, obecnie mam abonament 99zł w plusie i wyższy nie wchodzi w grę.
    W przypadku opcji 3 pytanie brzmi, jaki telefon jest wart uwagi.

Wymagania co do telefonu:
    Generalnie celuję w wyższą półkę bądź mocnego reprezentanta średniej, do ok. 1500zł - tak tak, za taką cenę wyższej półki nie będzie - chodzi mi bardziej o poprzednie flagowce, czy coś w tym rodzaju - telefon nie musi być najświeższy, choć musi być w sprzedaży, gdyż nie chcę używek.

Telefon musi:
    1. Chodzić płynnie, bez żadnych zacinek (!! najważniejsze !!)
    2. Mieć w miarę baterię
    3. W miarę nowy android, 6.0 minimum
    4. W miarę czysty system (bez dużej ilości śmieciowego oprogramowania od producenta)
    5. Ładna nakładka ^^ (chodzi o raczej stonowane barwy a nie plastik fantastik kolorful tu zielony tu czerwony jak w taczłizach)
    6. Nie być samsungiem

Jak szukałem telefonu spełniającego te kryteria, to znalazłem jednego kandydata: LG Nexus 5X 32GB.

Pytania
    Co sądzicie o tym telefonie? Czy jest to porządny sprzęt? Czy może są jeszcze inne ciekawe propozycje, spełniające te kryteria, warte uwagi?
    Kupować telefon oddzielnie, czy może lepiej opcja 1 lub 2? Jak patrzyłem na oferty operatorów, to raczej takie mało ciekawe są - jakie są oferty godne uwagi, które możliwe, że przeoczyłem?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Co do ofert operatorow musialbys sobie policzyc i skalkulowac co soe oplaca. Jeali dysponujesz takim budzetem to bralbym cos innego mimo ze nexus 5x jest dobrym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DIsin

A co byś proponował?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

Nexus 5X to bardzo dobry wybór za te pieniądze. Jest szybki, płynny i stabilny, brakujące aplikacje możesz sobie ściągnąć ze sklepu. Pierwszorzędne wsparcie producenta. Bardzo dobry aparat, również fajny ekran. Bateria średnia, ale ma szybkie ładowanie. Na minus plastikowe wykonanie (chyba że Ci to nie przeszkadza).

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DIsin

Wykonanie aż tak bardzo nie przeszkadza, dzięki za opinię, pomogłeś w podjęciu decyzji, chociaż bardzo ciekawy jestem jeszcze co miał na myśli Entercode

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi