Skocz do zawartości
indenpendens

Słabej jakości zdjęcia robione przy sztucznym świetle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam ten smartfon od ok. tygodnia, już z wysyłką do serwisu, przez "nadmierne nagrzewanie się telefonu", gdzie serwis odesłał mi smartfona z informacją o "naprawie zasięgu", ale już pomijam te kwestie. Testuje go już kolejny dzień i ogólnie jestem zadowolony z płynności itd, jedyną irytującą kwestią, oprócz dalszego nagrzewania się telefonu, jest kwestia aparatu. 

O ile w dzień, przy naturalnym świetle robi w miarę dobre zdjęcia, to zauważyłem, że o wiele lepszą jakość wykazuje przedni aparat, niż tylny. Przy sztucznym świetle robi dosyć słabe zdjęcia (sic!), nie wspominając o snapchacie, który działa tragicznie na tym telefonie. Tutaj moje pytanie, czy według Was zdjęcia i nagrania są w dobrej jakości ? Ja przesiadłem się, z G620s na P8 lite i tęsknię za aparatem z G620s, który jest parametrami o wiele słabszy, a jednak jakościowo lepszy.

Nie wiem, czy po raz drugi odsyłać telefon do serwisu, z błaganiem o wymianę na telefon wolny od wad, bo znowu dostanę info zwrotne o naprawie zasięgu, o który nie prosiłem, czy poczekać na kolejną aktualizację ?  

Edytowane przez maarecki
Doprecyzowanie nazwy tematu [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nvg78

Zdjęcia są jak dla mnie w miarę ok, ale szybkość ostrzenia jest słaba. Pare razy zdarzyło mi się robić zdjęcie mojemu dziecku które się poruszało i niestety tylko tlo zostało na zdjęciu hehhe zanim af załapał i zrobił fotke to już małego nie było na zdjęciu . Ogólnie czasami się uda zrobić w miarę ostre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zdjęcia wychodzą znakomicie, ostre w każdym świetle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@koks f60

No właśnie, jaki masz system ? U mnie po wizycie w serwisie jest C432B564, EMUI 4.0, Android 6.0 .

Edytowane przez bartekc00
Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C09B150, android 5.0.1 Brand play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dapik1

@@indenpendens

Może zainstaluj inny aparat. Ten od Google?

Telefon P8Lite jest arm64 >>>  http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-3-2-042-release/

Możesz też spróbować użyć aplikację od HTC >>> http://forum.xda-developers.com/oneplus-x/themes-apps/app-htc-one-m9-camera-gallery-t3269341

Niestety aplikacja od HTC zapisuje zdjęcia w pamięci telefonu , nie udało mi się znaleźć opcji zapisu na karcie SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@dapik1

Każda apka daje ten sam efekt, chyba nic nie zdziałamy, szkoda bo miałem nadzieję, na bardzo dobry aparat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dapik1

@@indenpendens

Osobiście zazwyczaj staram się wykonywać zdjęcie w świetle dziennym. Zdjęć przy sztucznym świetle mam mało. Jedne wyjdą standardowe inne kiepskie.

post-287828-1467738835,0824.jpg

Tak się zastanawiam zdjęcie ma rozmiar ponat 3MB a Tapatalk pokazuje niewiele ponad 56kB?

Wysłane z mojego ALE-21C432B564 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi