Skocz do zawartości
helmutkol

Jak wyłączyć belkę powiadomień lub ją zastąpić

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam przesiadłem się z 4.3 JB na 6.1 i muszę stwierdzić że ta belka powiadomień to jakaś parodia.....  żona ma andka 5.0 i tam jeszcze belka jest normalna czyli belki powiadomień w androidach w wersji 4.3->5.0 są normalnymi belkami a ta w 6 .. no cóż,, Czy da sie ją wyłączyć lub zastąpić inna belka  ????normalną ..próbowałem power toggles itp ... ale są tylko podczepiane do obecnej... A może ktoś ma inne rozwiązanie żeby udomowić tą belkę powiadomień...

Edytowane przez helmutkol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@helmutkol nie bardzo rozumiem co jest nie tak, możesz dać screen i trochę jaśniej napisać czego oczekujesz?

O jakim telefonie mowa? Czysty android czy jakaś nakładka systemowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialbym miec belke jak w normalnym androidzie w wersji ponizej 6.0 czyli jeden rzad a wmim znaczki. Transfer danych.wifi.gps.blutooth. No i przedewszystkim profil wlaczajacy tylko wibracje... A w 6'0 nie ma profilu wibracyjnego no i 6 przelacznikow zajmuje 3rzedy a to jest ponad 3/4 ekranu. Telefon xperia xa

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@@helmutkol

Coś tu kolego mieszasz. Android 5.0 jak i 6.0 maja niemal identyczną belkę powiadomień i układ przełączników. Powiem więcej - w 6.0 można więcej z nimi zrobić, między innymi usunąć i dodać inne i przesuwać, mają też większą funkcjonalność. To co opisujesz u żony to prawdopodobnie efekt nakładki producenta, który tak to rozwiązał, np. w Samsungach i LG tak jest. U Ciebie w XA jest belka z czystego Androida. 

Co do modyfikacji to nie da się tak po prostu "wgrać" innej belki. Natomiast możesz się posłużyć takimi aplikacjami: LINK

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Chech jestem tradycjonalistą nauczyłem się obsługi belki w jednym rzędzie a nie tymczasem jak mam na 6.0 coś takiego istne paskudztwo 

owszem moge przestawić ikonki ale ustawić w 1 rzędzie nie możliwe, nie dość że mam tylko 5 przycisków to zajmuje 3/4 ekranu   a co do tego zona ma lg k10 i tam jest 5.0 i belka jest taka w 1 rzędzie

Co z tego że mogę dopiąć swoją belkę np z power toggles mogę tam wstawić co chce ile chcę i jak chcę ... ale doczepia się do istniejącej belki i po rozwinięciu zajmuje całą stronę a chodzi tylko o 1 rząd....

Edytowane przez helmutkol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@@helmutkol

To już pisałem - LG na telefonie żony ma nakładkę LG gdzie producent to tak zmodyfikował. Jeśli chcesz mieć taką belkę to kup telefon z nakładką LG lub Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yulo

Mam problem. na ekranie blokady, moge rozwinac belke powiadomien. Tak chyba nie powinno byc. Jak to poprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Dnia 9.07.2016 o 22:41, helmutkol napisał:

Chech jestem tradycjonalistą nauczyłem się obsługi belki w jednym rzędzie a nie tymczasem jak mam na 6.0 coś takiego istne paskudztwo 

owszem moge przestawić ikonki ale ustawić w 1 rzędzie nie możliwe, nie dość że mam tylko 5 przycisków to zajmuje 3/4 ekranu   a co do tego zona ma lg k10 i tam jest 5.0 i belka jest taka w 1 rzędzie

Co z tego że mogę dopiąć swoją belkę np z power toggles mogę tam wstawić co chce ile chcę i jak chcę ... ale doczepia się do istniejącej belki i po rozwinięciu zajmuje całą stronę a chodzi tylko o 1 rząd....

Twoja żona nie ma belki ani z Androida 4, ani 5 ani 6. Ma belkę z LG. Ty masz belkę z Androida 6, a belka z Androida 5 jest identyczna, w tej kwestii nie zmieniło się zupełnie nic.

Popraw więc temat, bo wołasz o belkę z LG a nie z jakiegokolwiek Androida. Odpowiadając na twoje pytanie - nie ma takiej możliwości, żebyś w twoim telefonie miał belkę powiadomień taką jak jest w LG.

Jeśli byś spytał o moje zdanie, to jest dokładnie odwrotne niż twoje - to z LG jest totalnym paskudztwem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@yulo Nie, to normalne. Nie powinieneś mieć możliwości wejść do ustawień z belki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yulo

Czesc. Normalne to chyba nie jest. Przeciez, kiedy z ekranu blokady moge wejsc w belke, moge rowniez wylaczyc dane komorkowe. A wtedy np. trace mozliwosc lokalizacji telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi