Skocz do zawartości
jun_dymek

Tablet do internetu 8 Cali, 600-800 PLN (Lenovo Yoga Tab 3)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Mój Nexus7 niestety odmówił posłuszeństwa i muszę kupić nowy tablet, który będzie użytkowany przez dziecko (youtube) i żonę (przeglądarka). Szukam tabletu wyłącznie do internetu, nie musi być super-wydajny. Zastanawiam się nad Lenovo Yoga Tablet 3 8 cali, ale nie wiem czy 1gb ramu i słaby procesor poradzą sobie z kilkoma kartami przeglądarki. Myślałem, że starszy Nexus7 to automatycznie słabsze podzespoły, ale po sprawdzeniu okazało się, że Yoga ma mniej ramu i jakiś badziewny procesor i zacząłem się zastanawiać jak to będzie wyglądało w praktyce. Mógłbym poszukać jeszcze Lenovo Yoga Tablet 2, ale z tego co widzę na allegro można kupić raczej tylko egzemplarze powystawowe, a wolałbym zakup nowej nieużywanej sztuki. Jeśli są tu jacyś użytkownicy Yogi 3 to proszę o info czy do wygodnego przeglądania internetu jest to wystarczający sprzęt? Ewentualnie będę wdzięczny za inne propozycje poniżej 1k. Kryteria to: 7-8 cali, android i w zasadzie tyle. Modem mi raczej niepotrzebny.

Edytowane przez jun_dymek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Lepiej Yogę 2 niż 3 bo wcześniejsza wersja ma mocniejszy procesor, jest wydajniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest niestety w znalezieniu nowej Yogi2. Troszkę dołożyłem i kupiłem Nvidia Shield K1 - tablet zdecydowanie mocniejszy. Mam nadzieję, że posłuży kilka lat...

Edytowane przez jeronimo
    zbedny cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Tak to najmocniejszy na rynku tablet. Jak dla mnie wadą jedt brak modemu LTE - gdyby był to już go bym posiadał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    harko

na ceneo sobie popatrz, jak ja patrze to są oferty z tych sklepów elektronicznych jak w media markcie czy saturnie, a te tab 3 to chyba wszędzie są w oleole, sferisie itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

@@harko

Spoko tylko autor już kupił - nVidia Shield K1 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi