Skocz do zawartości
N1xX

Telefon do nawigacji [300 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

N1xX
    Napisano (edytowane)

Witam, tym razem szukam androida tylko i wyłącznie do gps, więc jedyne wymagania to płynne działanie aplikacji navi np. automapy.

Cena jak najniższa, typowy tani gps z opcją samodzielnego wgrania mapy na winCE można dostać za jakieś 200-300zł. Wydaje mi się że smartfon byłby lepszy wyborem w takiej kwocie niż tradycyjna nawigacja - duży wybór map, wgranie ogranicza się do pobrania apki z marketu, lepsze podzespoły..

Edytowane przez raven989
    Dodanie budżetu do tytułu tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomnow

Nexus 5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lekkir

Ja natomiast polecam Ci Honora 7 lite (Honor 5c inaczej). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet
    Napisano (edytowane)

Prawda jest taka, że w tej kwocie czegokolwiek nie wybierzesz to będzie ok. W aucie bateria jest bez znaczenia, bo możesz na stałe ładowarkę podłączyć. Ważny jest tylko wyświetlacz - IPS. Jakieś starsze urządzenia z amoledem odpuść. Ja od siebie polecam Xcover4, używanego dostaniesz za te pieniądze z palcem w nosie i to w bdb stanie, a telefon niedawno dostał Androida 9 z OneUI, które działa naprawdę przyzwoicie. Nawigacja działa całkowicie bezproblemowo. Mam ten telefon i używam jako navi. A odnoście baterii to jest również niesamowita, niby tylko 2800mha, a potrafi wytrzymać bardzo długo. U mnie po 3 dniach miał ponad 6h sot. Co prawda ja wyrwałem nówkę, ale w cenie jeszcze niższej niż zakładany budżet ;) Mozna również dołożyć kartę pamięci i wgrać mapy całego świata. U mnie śmiga Google Maps i HERE.

Edit. Hmm, jakiś fail na forum? Wyskoczył mi tak stary temat 😂 Nie zauważyłem.

Edytowane przez neomagnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi