Skocz do zawartości
martii_lodz

Zawieszanie ekranu w trakcie rozmowy po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po aktualizacji systemu dokonanej w zeszłym roku na podstawie instrukcji od Hardkorowego Marcina (http://forum.android.com.pl/topic/256357-xiaomi-redmi-note-konflikt-mms-internet/)

pojawił się problem z zawieszaniem telefonu podczas rozmowy. Ekran samoistnie blokuje się i nie ma możliwości odblokowania go. Blokada "zwalnia się" dopiero po rozłączeniu przez drugą stronę. Nie ma normy co do częstotliwości pojawiania się problemu,  nie występuje on ciągle. Ostatnio jednak coraz częściej muszę wyjmować baterię aby przerwać nierozłączone połączenie. Próbowałam zaktualizować system do wersji 8 ale wywala mi błąd.

Aktualizacje pobrałam stąd: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=74057 - plik xiaomi.eu_multi_HMNoteLTE_6.6.30_v8-4.4.zip

Po wybraniu "Instal update.zip to System" pojawia się komunikat :Install update.zip failed! update.zip signature verification failed.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    situ

@@martii_lodz Żęby aktualizować taki rom jak pobrałeś to musisz wgrać recovery TWRP i dopiero aktualizować z poziomu recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@martii_lodz

Niestety proces aktualizacji na dzień dzisiejszy się trochę zmienił , trzeba wgrywać alternatywne recovery , może to być dla ciebie problem więc proponuje abyś przywróciła telefon do ustawień fabrycznych ( całkowicie )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@@martii_lodz albo pobierz najnowszy rom pod miflasha i nim wgraj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi