Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ramone
    2 godziny temu, 19kamil94 napisał:

W ogóle jest jakaś lipa straszna, słysząc dobre opinie o moto i aktualizacjach zakupilem moto x Play, a tu poprawki bezpieczeństwa stanęły na marcu tego roku a teraz jescze niby 7.0 ma nie być? Jakaś kpina...narzeczona ma Samsunga a5 2016 brandowanego z Play i chociaż ma androdia 5.1 to przynajmniej poprawki zabezpieczeń aktualne. Coś czuję że po przejęciu przez lenovo jednak już nie będzie tak jak kiedyś, a szkoda ....

Jakby były wydawane aktualizacje bezpieczeństwa to by był znak że nie będzie nowego androida. A tak to nie ma co przesadzać. Trzeba na bardziej wiarygodne informacje czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Szukałem ale nigdzie nie ma naszych układów poza tym linkiem, który podałem tutaj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem w sprawie aktualizacji X Play do Nougata do Lenovo Moto na Facebooku. Oto odpowiedź:

Cześć ..., ten model powinien dostać w przyszłości aktualizację do systemu, o którym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Lenovo Polska nie ma żadnych informacji ani kompetencji żeby mieć takie informacje.  Popytaj zagraniczne Lenovo 

dodana zawartość

Proszę tutaj macie czarno na białym, że nasze snapki 615 nie dostaną 7.0.

Źródła: http://www.pcworld.pl/news/406065/Android.7.0.Nougat.te.smartfony.ze.Snapdragonem.nie.dostana.aktualizacji.html

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Android_Nougat#Unsupported_and_supported_processors

Wystarczyło poszperać trochę i nie wiem jak wy szukacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, może cos się jeszcze zmieni, bo jak nie, to nie widzę tego zbyt kolorowo....tak naprawdę w ogóle tego nie widzę. Quallcom strzela sobie w ten sposób w kolano, w zeszłym roku sporo było smartphoneow z tym snapem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@adagio

Zwróć uwagę, że na wiki(twój link) występują:

General Mobile 4G - dostanie/dostał nougat.

Snap 410 - nie wspiera i nie dostanie.

GM 4G ma właśnie ten procesor.

Sądzę, że to jest kolejna wymówka producentów i google w celu zwiększenia sprzedaży.

Większość moto sprzed moto g4 już ma testowe cm14/aosp7.0. Należy więc jak zwykle:

cierpliwie czekać, przejść na custom rom lub kupić nowy fon.

Sam używam ressurection remix(cm13) i nic nowego nie widzę w cm14/aosp - mam już te "nowe" opcje. Może jedna rzecz - apki pod nougat są lepiej przystosowane do "wielu okien", na razie tylko niektóre mi tak działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Czyli po prostu trzecia czekać.  Ja wam te linki podałem żebyście się wypowiedzieli, a z tego co piszecie nasze snapki to General Mobile 4G, czyli może dostać.  Widziałem nie dalej jak wczoraj AOSP 7.0 na nasze telefony na XDA, a więc jest nadzieja.  

@dzidexx

Powiedz mi czy w działaniu i pod względem baterii u ciebie Resurrection Remix są jakieś różnice? Bo strasznie mnie łapki świerzbią żeby modować, czy lepiej czekać na oficjalne 7.0 jeśli wyjdzie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Jak widać w profilu - mam moto e 2nd, nie wypowiem się nt. Moto x.

Nt. e2 też się nie wypowiem - stock 6.0 miałem kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MeFiu.

Na wiki pisze, że nieobsługiwany to 600, a 615 jest obsługiwany i mamy przecież  OpenGL ES 3.1.

Edytowane przez MeFiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi