Skocz do zawartości
Seiko

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z lg g5 mianowicie próbowałem wgrać nowy rom bo miałem werse z t mobile i po zaktualizowaniu androida karta sim przestała być aktywna. Podczas wgrywania nowej wersji przez lg up doszło do 10% i kaplica. Teraz po włączeniu telefonu wyswietla sie napis Firmware Update i tyle. Coś tam kombinuje ale w tych sprawach nie jestem za bardzo ogarnięty. Może mi ktoś pomoże , mógłbym wysłać telefon i ktoś by mj to machnął. Za pomoc chętnie się zrewanżuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ucegliłem telefon. Lg jest na takim etapie 1046226112_city.thumb.jpg.c259d86353f145a5734650a4b2f35f81.jpg

Miałem android 7.0 w Play ale chciałem wgrać stock rom. Oczywiście robiłem wszystko jak w poradniku na pierwszej stronie.Tyle,że za każdym razem był błąd 4% i *ciach*. Próbowałem zmiany portu usb, podmiany pliku DLL itp. W końcu wybrałem upgrade i install i zatrybiło(tak myślałem) .

Co z tym fantem da radę zrobić?

dodana zawartość

Problem rozwiązany. Lg bridge pomógł. 

Zasięgu jak nie mam tak nadal nie miałem. 

Telefon z play zaś obecny mój operator to T-mobile. 

Wie ktoś jak rozwiązać problem z zasięgiem? 

Edytowane przez srbastek
    Usunięto wulgarne słowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po chwilowym pobycie na LineageOS 14.1 chciałem wrócić do stocka, więc ściągnąłem KDZ 8.0 Oreo z oficjalnej strony i według poradnika postępowałem krok po kroku. Zobaczyłem napis sukces, jednak po napisie ,,Earsing'' na telefonie samo urządzenie zapętla animację LG (pojawił się dźwięk) i ochoczo miga niebieską diodą. Co teraz zrobić?

dodana zawartość

Próbowałem wyjmować baterię i robić factory reset, bez skutku. Czekam już 30 minut i nic. Telefon jest dosyć ciepły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi