Skocz do zawartości
Patalanek

Przesiadka z LG G3 na Note 4 lub S6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich.

Od półtora roku jestem posiadaczem LG G3, telefon sam w sobie nie jest zły ale mam z nim nie miłe doświadczenia. Wiecznie gorący oraz odklejający się ekran mimo tego, że był wymieniany już 2 razy. Po głębszych rozmyśleniach planuję go zmienić. Nigdy nie miałem lepszego samsunga, więc chciałbym pójść w tę stronę. W oko wpadł mi Note 4 ( Exynos ) mimo tego, że jest już na rynku 2 lata wg mnie jest jeszcze warty uwagi oraz s6, z przyczyn finansowych nie jest to niestety s7. Mój budżet to 2000zł, oba te telefony są w tym budżecie. Obejrzałem wiele porównań i filmików na temat obu smartfonów oraz miałem je w dłoni. Do tej pory nie mogę się zdecydować. Liczę na Wasze opinie, pozdro :)

Edytowane przez bartekc00
    Niepotrzebny prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Za żadnych skarby nie bierz Note 4 w sklepie stacjonarnym (tam za niego trzeba tyle zapłacić - 2000zl). Jest dobry sprzęt a nawet bardzo, bo sam go miałem, ale teraz już masz lepszy wybór.

Za 2000zl to może poszukaj S7 gdzieś na Olx. S6 ma baterie słaba, szkło też słabe. Popatrz na P9 od Huawei

Tapnięte z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie opłaca się dać tych  2 tyś za nowego Nota 4 ? Osobiście wole dać 2 klocki za nowego niż  1700 za miesięcznego. Taką mam naturę, sam dbam o telefon ale nie ufam ludziom :), S7 spoko opcja ale jakbym miał go brać to tylko i wyłącznie nowego a za 2 tyś takowego nie znajdę . P9 odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Zdecydowanie nie opłaca się. Trochę to dziwnie brzmi... Ale Note 4 jest za stary aby płacić za niego tyle kasy.

Miesiąc dwa i zacznie Ci się ścinac i zwieszac.

Jeśli nie boisz się chińskich zabawek to poczytaj o OnePlus 3. W zasadzie pod każdym względem jest lepszy od Note 4 i kosztuje 1800zl. Bardziej przyszłościowy, szybszy, lepszy.

Na gwarancji producenta. Door to Door.

Tapnięte z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom3k2

Sprawdź na Allegro/OLX czy może w Twojej okolicy jest jakaś S7'ka, którą ktoś dopiero co wziął z przedłużenia umowy u operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

Warto poszukać S7 z przedłużenia umowy, bo w tych pieniądzach serio możesz znaleźć zaplombowane pudełko :) Ja kupiłem Note 4 z przedłużenia za 1400 zł i ta cena jest za niego jak najbardziej okej, 2000 zł to trochę za dużo. Czy OP3 jest lepszy pod każdym względem? Nie byłbym taki pewien :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie chciałbym s7 od operatora ;-) a one plus to również fajna opcja. Nie wiem czemu ale kusi mnie ten note. Jakimś maniakiem cyferek nie jestem żeby twierdzić że to już przeżytek ;-)

Edytowane przez Patalanek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Będziesz niezadowolony. Uwierz mi...

Pisze jako osoba która nie ma przywiązania do żadnej marki. (jedynie Sony nie dotykam). Po prostu Note szybko zwolni. Brak aktualizacji (obecną oficjalna to 6.0).

Zrobisz jak uważasz ale 2000 zł to zdecydowanie za dużo....

Tak jak kolega wyżej powiedział. 1400zl jak najbardziej :-)

Tapnięte z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

@@Patalanek

Też jestem tego samego zdania i nie chciałem ładować kosmicznych pieniędzy w Note 5 (tym bardziej, że na Note 4 można wgrać port z Note5). Podzespoły nadal ma bardzo dobre, a i nowy TW jest naprawdę przyjemny. Za 1,5 tysiąca to ekstra wybór, ale 2 to z całym szacunkiem dla N4 - za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwocie do 2 tyś możesz mieć też LG G5 - znakomity telefon, a jego największe wady to bardzo przeciętna bateria oraz ciemny wyświetlacz.

Note 4 za 2 tyś to bez sensu gdyż jest to już telefon leciwy, zwyczajnie nie opłaca się.

Na Twoim miejscu pozbierałbym kasę i wziął S7 edge skoro lubisz większe ekrany.

1+3 to bardzo dobry wybór do 1800zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi