Skocz do zawartości
MlodyLeszczu

Tablet do max 800 zł, przeznaczenie, gry, internet.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!Nie wiem jaki tablet kupić.Przeznaczenie to gry i internet.Max 800zl najlepiej 500.Proszę o pomoc! :D

Edytowane przez Araa
    Poprawiam nazwę tematu. Następnym razem proszę swój problem opisać jak najbardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    harko

tak jak innym tobie równiez polecę galaxy tab E, posiadam i wiem co polecam, z tego co sie orientuje to w sklepach typu sferis czy oleole można go miec za niecałe 7 stówek więc mieści się w budżecie. Jeśli chodzi o parametry to ma aparat przedni 2mpix, tylni 5 mpix, android 4.4 kitkat i 1,5gb ramu, bateria jeśli chodzi o luźne użytkowanie typu przeglądanie neta to u mnie daje rade nawet do 9h więc całkiem znośnie. Jesli chodzi o inne produkty o podobnych parametrach w podobnej cenie to już nieco ciężej chyba że interesują Cie OVERMAX STEELCORE, modecom czy Lark ultimate ale nie miałem takowych w obrotach więc rekomendacji nie mogę dać, popatrz na parametry a przede wszystkim na opinie i testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Lekko używany nVidia Shield z nakwydajniekszym na rynku procesorem ARM nVidia Tegra K1 ze 192 rdzeniami będzie lepszym rozwiązaniem. Świetny ekran, stereofoniczne głośniki, zawsze najnowszy Android - urządzenie warte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi