Skocz do zawartości
Luq01

Brak sygnału LTE. LTE nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

dudus8

Może kontakt z BOK niech zresetują lte

Wysłane z Huawei P9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

Jak Lte aktywowane na karcie sim bo na innym telefonie Lte działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty
    Napisano (edytowane)

Co do lte. Na karcie play mam lte zawsze. Na t-mobile którą kupiłem za 5 zł by sprawdzić dwie karty mam tylko H, nawet jak wyjmę kartę play.

Wg Wikipedia t-mobile ma band 20, telefon obsługuje 20 więc nie wiem o co chodzi.

PS. Kartą moją jest play więc mnie to nie boli jakoś ale kogoś może

Gdzieś z dotarłem do wątku że może muszę doładować kartę by włączyli lte

Wysłane z Oneplus 3

Edytowane przez falisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudus8

Może to kwestia jakieś aktualizacji radia?

Wysłane z Huawei P9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma problem z przełączaniem Lte to polecam aplikacje 4g Lte only. Da się wymusić używanie tylko Lte u mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01
    Napisano (edytowane)

@@Luq01 A sprawdzałeś karty z innej sieci? Jak masz taką możliwość to też sprawdź. A potem najwyżej factory reset.

Dziś kupiłem najtańszy starter z nano sim w Orange , po włożeniu i ustawieniu na 4G sieci,  telefon hula aż miło na LTE z maksymalnym zasięgiem , także wina musi być po stronie karty Plusa. Zauważyłem że telefon w zarządzaniu kartami sim nie wyświetla / nie rozpoznaje karty jakby, bo w slocie 1 gdzie siedzi Plus wyświetla się CARD 1, w drugim slocie rozpoznaje ORANGE.

Edytowane przez Luq01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Jeśli ktoś ma problem z przełączaniem Lte to polecam aplikacje 4g Lte only. Da się wymusić używanie tylko Lte u mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Bez aplikacji też da się ustawić. Wklepujesz kod serwisowy i tam wybierasz.

Wysłane z mojego OnePlus One 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

@@Luq01 A sprawdzałeś karty z innej sieci? Jak masz taką możliwość to też sprawdź. A potem najwyżej factory reset.

Dziś kupiłem najtańszy starter z nano sim w Orange , po włożeniu i ustawieniu na 4G sieci, telefon hula aż miło na LTE z maksymalnym zasięgiem , także wina musi być po stronie karty Plusa. Zauważyłem że telefon w zarządzaniu kartami sim nie wyświetla / nie rozpoznaje karty jakby, bo w slocie 1 gdzie siedzi Plus wyświetla się CARD 1, w drugim slocie rozpoznaje ORANGE.
    Pozostaje tobie przejść się do plusa i wymienić kartę sim na nową, koszt 12,30 zł. Ja dzisiaj wymieniłem ale ze względu na to, że mam Micro SIM, a jak wiadomo w OP3 tylko pasuje nano. W OnePlus one dawali dwie tacki sim, jedna na Micro SIM a druga nano SIM.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Nie gadacie że w Plusie wymieniają odpłatnie kartę?!?

Mi w Play wymienili za darmo :-)

Tapnięte z OnePlus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01
    Napisano (edytowane)

Dziś kupiłem najtańszy starter z nano sim w Orange , po włożeniu i ustawieniu na 4G sieci, telefon hula aż miło na LTE z maksymalnym zasięgiem , także wina musi być po stronie karty Plusa. Zauważyłem że telefon w zarządzaniu kartami sim nie wyświetla / nie rozpoznaje karty jakby, bo w slocie 1 gdzie siedzi Plus wyświetla się CARD 1, w drugim slocie rozpoznaje ORANGE.
    Pozostaje tobie przejść się do plusa i wymienić kartę sim na nową, koszt 12,30 zł. Ja dzisiaj wymieniłem ale ze względu na to, że mam Micro SIM, a jak wiadomo w OP3 tylko pasuje nano. W OnePlus one dawali dwie tacki sim, jedna na Micro SIM a druga nano SIM.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Tylko w tym problem że ja własnie zrobiłem to samo co Ty, wczoraj wymieniłem micro sim  na nano za co przy kolejnej fakturze doliczą mi 25 zł. Pozostaję mi reklamować ją i wymiana na nową ale dziwna sytuacja bo na innym telefonie ta karta współpracuje z LTE, wina telefonu też nie bo na Orange LTE super działa - bez wizyty w salonie nie obędzie sie.

Edytowane przez Luq01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi