Skocz do zawartości
pobutek

Ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wystarczająca prędkość ładowania. Komplet kosztował dużo mniej, od ładowarki dash one, wyszło około 70 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

Czy ktoś kupił dash car charger i może powiedzieć jakiej długości kabel był dołączony w zestawie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

A czyli taki sam jak przy oryginalnej ładowarce, dzięki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ani OnePlus ani nikt poza nimi nie wypuścił jeszcze do sprzedaży dłuższego kabla obsługującego Dash Charge - a szkoda, bo sam bym z chęcią kupił.
    Ogólnie ostatnimi czasy dostępność akcesorii na stronie oneplus to jakaś tragedia. Od kilku dni obserwuję i np. ładowarka samochodowa Dash jest cały czas niedostępna. Na czacie także nie uzyskamy informacji o przybliżonym czasie dostępności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

Popyt przewyższa podaż a Stany magazynowe świecą pustkami. Trzeba poczekać aż z powrotem wróci dostępność akcesorii do Op3 bo sam poluje na dash car chargera - a ktoś orientuje się iloma amperami będzie ładowała ta ładowarka np telefon z quick charge? I czy też telefon będzie się mniej nagrzewal podczas ładowania jak to jest przy ładowaniu OP3 dash charge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie się nagrzewał tak jak przy normalnym ładowaniu. Dash Charge działa tylko z OP3 a standardowe ładowanie dla Fast Charge to chyba 2A i tak powinno ładować ale ręki sobie za to uciąć nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Żeby kupić ładowarkę samochodową to trzeba mieć sporo szczęścia. Ostatnio była dostępna pod koniec lipca i sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados

Ja kupiłem jeszcze do starego telefonu w jednym z supermarketów ładowarkę Forever o prądzie 2A. Telefon ładuje do pełna nieco ponad 2 godziny więc jest nienajgorzej a najważniejsze, że jadąc w trasie z włączona nawigacją, danymi (navi online) i słuchawką bluetooth daje radę i mimo obciążenia nadal ładuje. A wszystko to za niecałe 15 zł. Więc czy jest sens przepłacać za oryginalną? Małą wadą jest konieczność użycia przelotka micro USB - usb-c. Ale to naprawdę mała wada bo moze jej użyć również pasażer mający standardowe micro USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi