Skocz do zawartości
Roy

OnePlus 3 - folie, szkła ochronne na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

KarmiPL

Jeśli chodzi o szkło to wysłałem zapytanie firmie http://3mk.pl/ czy i kiedy będą mieć dostępne szkła do OnePlus 3 i dostałem taką odpowiedź

Witam serdecznie,

aktualnie nie posiadamy folii na OnePlus 3, jednakże poszukujemy tego telefonu w celu zaprojektowania idealnej folii ochronnej. Obecnie wszystkie smartfony posiadają wiele czujników, które zakryte folią nie działają poprawnie. Z tego też względu do zaprojektowania folii wymagany jest telefon w naszej firmie.

Bardzo często kiedy sami nie możemy pozyskać urządzenia, decydujemy się na współpracę z klientami. Śmiało możemy stwierdzić, że rozwiązanie które chcemy Panu zaproponować cieszy się dużym zainteresowaniem i powodzeniem. W szczególności ze względu na możliwość otrzymania nawet dwóch folii za darmo - jednej zamontowanej bezpośrednio na telefon, a drugiej dodatkowej na Pański telefon lub jakikolwiek inny z naszej oferty, co pozwoli na oszczędność nawet 80zł, gdyż może Pan wybrać dowolny rodzaj folii: HD+, ROCK lub szkło hybrydowe. Dodatkowa folia pozwoli zabezpieczyć drugi telefon kogoś z rodziny czy innej bliskiej osoby. 

Jak otrzymać 2 folie za darmo ?
    Wystarczy udostępnić nam telefon w celu zaprojektowania idealnie dopasowanej folii. Cały operacja związana z transportem i projektowaniem jest skrócona do minimum. W większości przypadków zajmuje to 3 dni, maksymalnie 4. Pokrywamy wszystkie koszty transportu i ubezpieczenia przesyłki. Najchętniej wysyłamy kuriera po odbiór paczki z telefonem w poniedziałek lub wtorek, aby najpóźniej w czwartek lub piątek telefon z foliami wrócił. Wyklucza to możliwość "leżakowania" telefonu w naszej firmie przez weekend. Oczywiście o sprzęt dbamy jak o własny z najwyższą ostrożnością, oddając w nienaruszonym stanie :)

Co Pan myśli o takim rozwiązaniu? 
    Czy możemy ustalić termin odbioru przesyłki z telefonem? :)

Niestety swojego egzemplarza jeszcze nie mam ale może ktoś by był chętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Ja zamówiłem szkło i nakładkę ze szkłem na ekran przykrywająca cały ekran. Jestem ciekaw jak będzie się sprawować całkowita nakładka bo niestety już jeden telefon z "niepełnym" szkłem pękł przy lekkim upadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty

Gość co ma szkła na allegro za 9.90 napisał mi że 2 tygodnie czekania

Tapnięte z 1+Three

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty
    Napisano (edytowane)

Co do szkła z aukcji za 9,90 na allegro. Identyczny rozmiar co naklejona oryginalnie folia. Mogę wrzucić foto jak ktoś chce. Od biedy może być, krawędzie szkła słabo dochodzą do ekranu zwłaszcza w okolicach czytnika odcisków palca

Tapnięte z 1+Three

Edytowane przez falisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty
    Napisano (edytowane)

Szkło za 9.90 z allegro

8a864d3df361c5fe923dbfe94ded57a1.jpg

Tapnięte z 1+Three

Edytowane przez jeronimo
    spoiler
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix
    Napisano (edytowane)

Wygląda tragicznie :-P. Nachodzi na przednią kamerkę?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edytowane przez jeronimo
    nie cytujemy post poprzedzajacy odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty

Bardzo blisko poszło ale nie nachodzi. Tak jak pisałem za 9.90zl bida., rozmiar identyczny jak folia ale grubsze i krawędzie mało kleju. Zamówiłem na Ali niby full cover póki co muszę mieć to.

Tapnięte z 1+Three

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

Do mnie dotarło szkło wraz z przezroczystym żelowym etui - http://allegro.pl/oryginalne-etui-feather-oneplus-3-three-szklo-9h-i6287290634.html Etui bardzo fajne, ma wzmocnione rogi, mile w dotyku, wrażenie pozytywne a szkło...nie tylko że dotarło porysowane to jeszcze nie zakrywa całego ekranu , diody powadomień, aparatu jak i na szerokość jest za wąskie - jednym słowem porażka. Na allegro nie ma szkła które by zakrywało cały ekran.  Na aliexpress odpada bo za długo by czekać na amazonie natrafiłem  na https://www.amazon.com/Orzly%C2%AE-Pro-Fit-Tempered-Protector-Oneplus/dp/B017HB1FVC/ref=redir_mobile_desktop?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0 ale ta ramka wokoł mnie przeraża. Za to przykuło mojąu wagę to szkło http://nillkin.org/smartphones-accessories/oneplus-accessories/oneplus-3-a3000/nillkin-oneplus-3-a3000-h-pro - tyle że nie mam pewności czy aby na pewno zakrywa cała szerokość wyświetlacza - chyba na razie jesteśmy skazani na półśrodki za nim pojawi się coś konkretnego, ogólnodostępnego od ręki w Polsce bez konieczności oczekiwania miesiąc czy więcej. Że chyba ktoś natrafił na jakieś warte uwagi szkło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit
    Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o szkła to będzie tak zawsze, jeśli ma być na cały ekran to musi być z ramką która na dodatek będzie po bokach dostawać, niestety to efekt szkła 2,5d.

Wyciapane z OnePlus 3

No chyba że nillkin wymyślił takie szkło ale obstawiam że to tylko grafika a jak przyjdzie to będzie nie zakrywać całego ekranu jak zwykle.

Edytowane przez sejfit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01
    Napisano (edytowane)

Problem w tym że szkło zakupione na allegro jest tego samego wymiaru co fabryczna folia czyli nie tylko ze nie zakrywa całego ekranu ale też po bokach na powierzchni wyświetlacza która użytkujemy pomimo że krawędzie ma zaokrąglone bedziemy odczuwać dyskomfort. W poprzednim telefonie miałem szkło Benksa i też nie było to szkło ramkowe ale zakrywało cała powierzchnie wyświetlacza, aparat przedni , czujniki itp - wycięcie tylko na głośnik oraz przycisk home. Jeśli nillkin byłby takiej charakterystyki to bym sie skusił ale na dwoje babka wróżyła czy zdjęcia poglądowe odzwierciedlają faktyczny wymiar szkła a wymiarów nie podali :P

Edytowane przez Luq01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi