Skocz do zawartości
Roy

OnePlus 3 - folie, szkła ochronne na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

pantin

Pewnie im spadł ;P

Wysłane z mojego OnePlus One 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwyżej odkupią

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Wtedy jedna opcją jest, że odkupią ode mnie a później niech robią z nim co chcą. Zobaczymy jutro rano, trzeba będzie nakręcić unboxing paczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mistah

Jak się okaże, że to mój to nie będzie wesoło bo był w idealnym stanie bez tego śladu w narożniku i przy przełączniku powiadomień. Może to tylko jakiś brud... Teraz to mi podniosłeś ciśnienie.

Zdecydowanie jest to jakiś paproch... nie wierzę, żeby zrobili takie jaja. Nie stresuj się, będzie dobrze!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz

@@Damix

To nad przełącznikiem wygląda jak wgniecenie. Daj znać jak dostaniesz telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Na szczęście to niechlujstwo fotografa. Telefon bez skaz wrócił, jednak idealnie być nie mogło ;]. Jest zadarcie folii w w jednym miejscu, musieli czymś zahaczyć albo błąd maszyny która to wycinała. 

Pierwsze wrażenia z folią 3MK Invisible Case 3D . 

Folia na obudowie jest faktycznie matowa, wykonano to z  wyczuciem. Nie jest to przesadzone, nie widać na takiej powierzchni odcisków palców. W dotyku nie przypomina folii, nie jest śliska jak szkło ani gumowata jak niektóre folie na obudowy. W dotyku bardziej gładka i tak jak faktycznie matowa powierzchnia.

Tzw. Air-Dots są widoczne ale nie psuje to w żaden sposób wyglądu urządzenia, "kropeczki" są delikatne i widoczne mniej niż na zdjęciach. 

Tylna część folii od razu nachodzi na boki obudowy więc nie czuć pod palcami żadnej przerwy, czegoś co może uwierać w palce. 

Co najlepsze same narożniki również są chronione w całości. Szkoda tylko że zabrakło ochrony na dolnej części obudowy gdzie są wycięcia na gniazdo słuchawkowe, ładowania i głośnik. Zapewne byłoby to dość trudne do wdrożenia jak i precyzyjnego założenia przy takiej ilości drobnych otworów. 

Folia na ekran o dziwo nie zbiera mocno odcisków palców ale stawia za to spory opór, może brak powłoki oleofobowej, jest słaba albo po prostu złapie lepszy poślizg po kilku dniach  korzystania ;). Jest błyszcząca, wycięta precyzyjnie, nachodzi ładnie na narożniki ale nie zakrywa w 100% całej tafli szkła 2.5 D w Oneplus 3. 

Jeśli ktoś chce porównać z folią założoną przez Oneplus to trzeba przyznać, że to inna liga. Ta fabryczna od Oneplus zakrywa dużo mniejszą część ekranu, pogarsza jakość i widoczność w słońcu. Na tę chwilę zostaję z folią od 3MK na ekranie bo nie psuje wyglądu tak jak szło i całkiem nieźle zakrywa narożniki nie pogarszając jakości wyświetlanego obrazu jak przy tańszych foliach. Na razie nie wiem jak z widocznością w słońcu, dam znać. 

Nie jest to wpis sponsorowany dla jasności. 

Album ze zdjęciami pod tym linkiem bo forum okrutnie je  kompresuje   http://imgur.com/a/6B0z6 

Edytowane przez Damix
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czekamy jak się pojawi w sprzedaży Akurat w CH M1 tam gdzie mieszkam jest stoisko 3MK Wiec wszystko mam na miejscu

OnePlus 3 + Tapatalk

Edytowane przez Vade_BN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Jeszcze kilka drobnych uwag.

Folia całkiem dobrze się zachowuje w pełnym słońcu jak dziś, nie czuję spadku komfortu względem szkła w tym aspekcie. Lepszego poślizgu palca raczej nie będzie bo w dotyku czuć, że jest jednak bardziej gumowa/ silikonowa.

Z tyłu folia mogłaby nieco inaczej przylegać do loga 1+. Część dotyka wgłebienia a reszta nie, idealnie dla estety to nie jest ;-).

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luq01

Właśnie w tym problem, że nie mogę namierzyć nic sensownego w PL.

A z EU czy Alli nie będę tachał samego szkła.

Znalazłem : http://allegro.pl/szklo-hartowane-9h-tempered-glass-do-oneplus-3-i6287225314.html

i http://allegro.pl/hartowane-szklo-folia-9h-2-5d-oneplus-3-three-i6287290571.html

tylko teraz pytanie, ktoś brał, pasuje, czy jakaś padaka, czy to kot w worku ?

BTW fajnie by było jakby 3mk coś spłodziło.

Zdecydowanie odradzam od hqgsm, te za 9zl to też prawdopodobnie jedno i to samk Tandetne szkło nie zakrywające nawet tyle co folia tylko minimalnie nawet mniej. Mało kleju brzegami odchodzi. Lepiej kupić orzly pełne na ebayu które do mnie dotrze najpóźniej do wtorku także dam znać co i jak. Ale w internecie można znaleźć materiały na ten temat i ludzie chwała sobie je.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Watkins

Są już folie od 3mk https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/c/3-A3003/1139

No i dylemat, brać matte 3d, czy grip 3d

One+3

Edytowane przez Watkins

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi