Skocz do zawartości
coolmen77

OnePlus 3 - ładowarka sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem jednak Blitzwolfy, do powerbanka i Roidmi w samochodzie wystarczą. Planowałem zakup dashcharge do biura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 19.12.2017 o 16:30, Roy napisał:

@flash608

Przez ciekawość to z jakiej apk pochodzą screeny ?

Posiadam dodatkowo "klona" ładowarki Dash z okrągłym kablem 1m z Ali i nie stwierdziłem, aby jakoś odbiegała

pod względem ładowania od oryginalnej. Co prawda nie robiłem jakiś pomiarów i obserwacji całego cyku ładowania.

Od podłączyłem i sprawdziłem ory vs klone w Ampere i dawały ~ tyle samo mA.

Sorry za delay. Screnny pochodzą z Charge Monitor z forum XDA https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/charge-monitor-t3555496 apki nie ma w markecie. Od siebie gorąco polecam, nie zauważyłem żadnych wad typu drenaż baterii.

Podróbki czy to ładowarek, czy kabli potrafią dawać faktycznie podobną wartość prądu (ok. 3500mA), jednak przebieg ładowania nie wygląda już tak dobrze, nie wierzę, że nie odbije się to na baterii.

Dnia 19.12.2017 o 14:40, mykowhai napisał:

@flash608 A może to nie problem kabli, a twojego telefonu?

Kupiłem 3 kable płaskie i wszystkie działają prawidłowo, a ciągle je używam, jeden leży w aucie i ma dosyć zmienne warunki, drugiego używam zamiast oryginalnego kabla codziennie i działają tak samo.

Jeśli możesz, to spróbuj monitorować wspomnianym wyżej programem ładowanie na różnych kablach. W przypadku czy to iPhone 3G/3GS, Samsung S2, S4, S7 itd. zawsze robiło różnicę ładowarka jak i kabel, który używałem, trochę już na tym zębów zjadłem.

Odnośnie samego OP5, sporo jest wątków odnośnie "problemów" z ładowaniem przy nieoryginalnych akcesoriach. U mnie występuje problem przy oryginalnej ładowarce + nieoryginalny kabel (na ładowarce Oppo identycznie) tj. ładuje do 75% po czym przestaje. Ponowne podłączenie ładowarki do telefonu dobija do 100%, jednak wykresy nie są takie ładne jak przy oryginale. Ładując telefon dowolną inną ładowarką bez Dash Charge telefon ładuje się do 100% na dowolnym kablu, z "jakością" ładowania w zależności od połączenia (ładowarka + kabel). Próbowałem także kabel micro USB z przejściówką na USB-C.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikio

Proszę o jakieś namiary na klona ori ładowarki i kabelek.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi