Skocz do zawartości
XNiemcu

G4 vs Note 4 vs S6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą telefonu z mojego poczciwego LG G2 mini na coś nowszego. Przeszukałem na prawdę wiele ofert, różnych opinii, specyfikacji itd i dobrnąłem do momentu gdzie w puli zostały tylko trzy smartfony: Lg G4, Samsung S6 i Note 4.

Teoretycznie chyba najlepiej w tym wszystkim wypada S6 i ku temu skłaniałbym się chyba najbardziej, ale znalazłem dużo negatywnych opinii na temat baterii. Na telefonie przesiaduję dość sporo i czy faktycznie wytrzymuję najmniej z tych trzech? Kolejnym problemem jest brak slotu na karty MicroSD (to jeszcze jestem w stanie przeżyć) i niewymienna bateria. Z reguły telefon zmieniam raz na dwa lata więc jak tutaj z żywotnością takiej baterii? Wydawałoby się że takim "złotym środkiem" na te problemy będzie wybór Note 4 ale tu też nie obeszło się bez wątpliwości. Telefon kupuję w sklepie bo po prostu tak się czuję najpewniej a cena Note 4 który jest najstarszy z całej trójki jest dalej najwyższa... czy więc warto? Zastanawiam się też nad G4, co prawda wolałbym coś innego prócz LG (miałem kilka modeli) ale może to najrozsądniejsza opcja? Oczywiście wybór pozostaje mój ale chciałbym poznać też Waszą opinię za którą z góry dziękuję, może mimo wszystko znajdzie się inny smartfon godny polecenia :) Pozdrawiam.

PS: Szukałem podobnego wątku ale chyba jestem pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Jaki masz budżet?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak +- dwa tysiące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Szukaj okazji na S7 z przedłużenia umowy (np. na OLX). To będzie zdecydowanie najlepszy wybór. Na drugim miejscu - OnePlus 3.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wcześniej mówiłem, zależy mi żeby wziąć ten telefon jako nowy w sklepie. A jak się sprawa ma między tymi trzema wymienionymi przeze mnie? Mimo wszystko S6 jest dobrym wyborem?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

@up

Jest dobrym wyborem. Szkoda, że chcesz tylko ze sklepu - bo za 1500 zł można dorwać nówkę z przedłużenia Note 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@raven989

Widzę właśnie że masz Note 4, jak z wydajnością w tym telefonie? 

Edytowane przez deus
    Cytowanie postów poprzedzających w całości narusza regulamin. Proszę korzystać z funkcji @Wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

@up

Jestem pozytywnie zaskoczony. Posiadam wersję F - ze Snapdragonem. Szybki i płynny. Multitasking bardzo dobry. Gier nie testowałem, ale wszystko inne na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

@@XNiemcu

OnePlus 3 z oficjalnej dystrybucji, z dwoma tygodniami na zwrot i dwuletnią gwarancją door-to-door kupisz na stronie producenta. To bardzo bezpieczny zakup. A telefon jednak lepszy niż lekko podstarzały Note4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@penguino

Normalnie chętnie bym się skusił widząc tą specyfikacje, niestety jestem zobowiązany do jednego sklepu który tego telefonu nie ma w ofercie :/ 

EDIT: A teraz tak się zastanawiam czysto teoretyczne, czy dokładając kolejne ~300zł warto byłoby zainteresować się LG V10? 

Edytowane przez XNiemcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi