Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DaveR1

Link do Play Store - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.plus

ttrqn07wfV9_uG3Mq64U8q2jLthl8l2dETCUiXCgfZy0GoKx-H9SeqowCJcG6Xw4qw1jD5KDEPyj6pbB0TpvNYr53-qfMzEl1V2mioIKkbb3DTltsFnltJooTlt9gM6q2xU9pi

Przed aktualizacja aplikacja normalnie pobierala sie z marketu ale po aktualizacji nie moge pobrac jej z marketu bo pisze ze jest niezgodna zmoim urzadzeniem. Pomyslalem ze pobiore apk do zainstalowania przez menadzer plikow i o dziwo aplikacja normalnie dziala. Dlaczego wiec nie moge jej pobrac normalnie z marketu?

---------- Post dołączono o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Nikt nie wie dlaczego??

Edytowane przez paaulo
    Dodałem link do Play Store

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się porobiło, z innymi aplikacjami zresztą też: google reader, facebook, gtalk...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eliard

Bo nowe wersje z tego co kojarzę są tylko na androida 2.3+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Mam Androida 2.3.5 więc twoje przypuszczenie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się to zrobiło po reinstalacji OMFGB (Android 2.3.5) wcześniej działało bez problemu, tylko z mailem miałem problemy dlatego przeinstalowałem, teraz Gmail działa a wszystko inne leży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ar[H]ead;890454]Mam Androida 2.3.5 więc twoje przypuszczenie odpada.

Masz custom roma i to dlatego. Gdyby był oficjalny 2.3 dla x10 mini pro wszystko by działało bez problemu, a tak można pobrać co najwyżej aplikacje, które wymagają max 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz jeszcze ciekawostka doszła, w pewnej chwili udało mi się w markecie wyszukać facebook i readera aby je zainstalować, G+ już nie zdążyłem, ale co ciekawe, nie mogę tych aplikacji przenieść na kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jonmat

Witam,

Mam następujący problem z aplikacją Google+. Gdy rozmawiam za pomoca Google+ na wideorozmowie po zakończeniu rozmowy daję na X. W tym momencie wszystkie dźwięki czy to SMS czy zwykły czat automatycznie przy powiadomieniu nie mam już dźwięków. Usuwałem aplikacje oraz przywracałem do ustaień fabrycznych telefon. Winą tego jest Google+ i wideorozmowa.

Także nie działa głośność dźwięku, którą możemy z boku telefonu ustalić. Mogę sobie ustawiać mocniej czy mniej no ale niestety nie ma dźwięku potwierdzającego wysokość tonu.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gda607

Witam

Po zmianie telefonu z neo na arc s nie moge ustawić wysyłania zdjęc w google + niby wszystko poustawiane a przesyłanie nie działa - może miał ktoś podobną przypadłość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi