Skocz do zawartości
majczu

VillainROM 5.5

Rekomendowane odpowiedzi

majczu
    Hmmm - macie też problem, że dodaje Wam numer 10 przed właściwym numerem, kiedy dzwoni się do kogoś z kontaktów? Np mam Kowalskiego Jana w kontaktach jako 500123456 to w momencie kiedy chcę się z nim połączyć dzwonię pod numer 10500123456

Tak. Jest to bug, który jest w tym romie. Jest to napisane również w oficjalnym wątku. Nprussel pracuje nad tym żeby to wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

czyli przez tego buga jest ten rom slabo uzywalny?

to dlatego nie przeszedles w pelni na niego i nie zmieniles jeszcze stopki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    to dlatego nie przeszedles w pelni na niego i nie zmieniles jeszcze stopki?

Dokładnie tak ;) na razie czekam na kolejną wersję. Następną sprawą to wygląd widgetów. Te z Legendary są dużo ładniejsze i wykorzystują bardziej obszar pulpitu. Są większe a przez to bardziej czytelne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam słowa Majczu z 1 posta, ROM działa szybko i stabilnie. Jest tutaj kilka fajnych pomysłów np. Lockscreen ładnie się prezentuje, w tym ROMie jest część tematu z BlackEclair theme - kolejny plus. Czekam na kolejne wersje z poprawionymi błędami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

no dzisiaj zainstalowalem 1.3.5 legendary po dluuugim czasie na 1.2.6 behero i... widgety jak w desire po prostu cukierkowo sliczne :)

na hero jeszcze ladniej wygladaja jak niz na desire :]

moze ktos to razem jakos spoji po wyjsciu oficjala tj. kernel z oficjala/system z oficjala, a tylko senseui (widgety) z legenda...

czekam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    moze ktos to razem jakos spoji po wyjsciu oficjala tj. kernel z oficjala/system z oficjala, a tylko senseui (widgety) z legenda...

Mam nadzieję, że tak będzie. Bo po używaniu Legendary 1.3.5 i jego wyglądzie nie chcę już wracać do "starego" SenseUi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majczu to zabieraj sie za customowanie legendary :) na co czekasz ja chetnie bym jakas Twoja swiezynke przyjal na swojego herosa :) poprzednie romy byly kozackie to mysle ze osiagnal bys niezla predkosc z legendary wlasnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już 5.01 ale nprussel pisze że jeżeli numery w książce są poprzedzone "+" to niestety przy dzwonieniu będzie się dodawała ta 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i pisze rowniez aby "+" zastapic "00" i wyzej wymieniony bug zniknie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem nie instalowac juz zadnych custom romow opartych na 2.1 do czasu az wyjdzie oficjalna aktualizacja. No i pokusila mnie ta ponoc super szybkosc. Niestety roznica miedzy vilanem 4.0 a tym romem jest nie wielka (szybkosc) A wyglad widgetow jest taka sama jak w 1.5 Obiecuje ze juz nie bede instalowal custom romow :)

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi