Skocz do zawartości
majczu

VillainROM 5.5

Rekomendowane odpowiedzi

majczu
    Jak dla mnie pogoda ta sama, zakładki chyba też, widgetu "news" nie mam. Bo ja wiem czy to nowe

Patrz:

snap20100228003707.pngsnap20100331112955.png

snap20091228144311.pngsnap20100331113005.png

Innych widgetów nie używam. Niektóre również się nie różnią. Po lewej są stare po prawej nowe ;)

nic nie sugeruje o KONIECZNOŚCI wyłączenie Senese Ui więc się ładnie pytam.

Z oficjalnego wątku z XDA:

- Some LIVE WALLPAPERS WORK - only if you turn off Sense and use Launcher

---------- Post dołączono o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

W najnowszej wersji (5.02) jest to naprawione, wystarczy zajrzeć do oficjalnego wątku

Cytat:

no more +, 1 or 7 bug in the Dialler!

Potwierdzam. Dzwonić można normalnie. Nic nie zmieniając. Nie ważne czy jest numer bez prefiksu czy np z +48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

dzieki - zajrzalem dopiero po tym jak tu komentowalem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironek

No a jak bateria? W 2.1 przystosowanych dla hero miala trzymac dluzej niz jeden dzien ;).

Sent from my Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Dopiero zacząłem testować. Po jakimś czasie dopiero będę mógł powiedzieć. Co do GPS męczyła mnie mocno ta sprawa, ponieważ jest to jakby nie patrzeć rom dla urządzenia z takimi samymi "wnętrznościami". To co poradziło na ten problem to po wgraniu romu flash ponowny radiem i już wszystko działało. Podobnie sprawa wyglądała z przejściem z romu 2.1 na 1.5. Nie działało WiFi i GPS po flashu radiem wszystko działa ;)

No i zapomniałem dopisać, że w najnowszej wersji nie ma Friendstream. Pojedyncze aplikacje Twitter i Facebook są ale tej świetnej aplikacji niestety nie ma. Ale można sobie ją wyciągnąć z poprzedniego romu, wrzucić do pliku, podpisać i sflashować bez wipe. Będzie działać.

---------- Post dołączono o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Taka mała prośba... Ma ktoś może tą aktywną tapetę z Nexusa Trawa i te liście spadające do wody?? Bo niestety nie ma ich w tym romie

EDIT: Już sobie poradziłem. Wyciągnąłem .apk z tego patcha co jest na XDA i wszystkie tapety z Nexusa już mam ;) Jak ktoś chce też zainstalować (instalujemy tak jak zwykłą aplikację) to proszę bardzo: LiveWallpapers.apk

A tak to u mnie wygląda ;)

snap20100331135147.pngsnap20100331135251.pngsnap20100331135357.pngsnap20100331135555.png

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz pytanie po nowym update ;) warto się przesiąść z legenda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

według mnie nie ,chociaż by dlatego ,że nie ma polskiego języka.

A może możliwe jest wyciągnięcie plików językowych z legenda tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

@majczu co to za widget pogodowy?ciekawie sie prezentuje zegar plus 3dniowa pogoda obok :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Weather Forecast tylko musisz go sobie uaktualnić bo to jest stara wersja. Bezpłatnie w markecie uaktualnienie pobierzesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdyby w tym romie byl jeszcze jezyk polski to byc moze pokusil bym sie na jego instalacje... ;]

Lecz jednak w benchmarkach ten rom nadal wypada o wiele gorzej niz przykladowo Modaco 3.2 ;]

Ciekawi mnie tez fakt czy działaja na nim już gry 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Działają gry 3D bo działają live wallpapers, czyli OpenGl jest. To jest akurat rom portowany z Hero tylko CDMA. Więc dużo prędkością aktualizacja dla naszych Herosów nie będzie się różnić.. Chyba, że Modaco zoptymalizuje go tak jak 1.5. Wątpię, żeby ten rom działał wolniej od oficjalnego 1.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi