Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Savek

Tablet nie aktualizuje aplikacji Google

Rekomendowane odpowiedzi

Savek

Witam,

Mam pojawiający się systematycznie problem z aktualizacją aplikacji w sklepie Google. Jeżeli wielkość uaktualnienia pozwala na instalację poprzez kartę SIM, to jest OK. Natomiast gdy Aplikacja jest bardzo duża i wyskakuje okienko z propozycją pobierania przez WIFi zaczynają się schody. Gdy nie jestem w zasięgu WiFi i decyduję się pobieranie przez kartę SIM to wyskakuje pytanie "Czy dodać do kolejki do późniejszego pobrania?". Odznaczam, że "Rozpocznij teraz", to system i tak czeka na WiFi, a na domiar złego co chwilę wyskakuje okienko "Czy dodać do kolejki do późniejszego pobrania?". I nie mam innej możliwości zainstalowania uaktualnienia. Czyniłem zalecane prze Google działania z ponowną instalacją sklepu Google od nowa, ale pomogło na krótko.

Czy może mi ktoś doradzić co z tym zrobić?

Edytowane przez Savek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Savek

Spróbuj tak:

1. Wyczyść Cache - Aplikacja Sklep + Menedżer pobierania

2. Usuń dane Sklepu

Tak zrobiłem wczoraj i pomogło na kilka aplikacji. Dzisiaj znowu to samo. Ale jest jakiś pozytyw. Dziś znowu zrobiłem to czyszczenie danych i po ponownym włączeniu tabletu sam sklep chciał się uaktualnić. Po tym uaktualnieniu wszystkie aplikacje pozytywnie się zaktualizowały. Nie wiem na jak długo, ale póki co, jest OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi