Skocz do zawartości
pjanowski2540

Powidok wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozpocząłem już taki sam temat w dziale G4 ale widzę że i tutaj się nie obejdzie bez niego. Właśnie dzisiaj zauważyłem u siebie delikatny ledwo widoczny ale jednak, powidok. Dajcie znać jak wygląda to u was, też go macie?

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to znaczy "powidok" ?

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Capture+_2016-03-16-22-28-49.png

Edytowane przez bartekc00
    tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar

To nie jest wypalony ekran. Wypala to się AMOLED nie IPS. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

Oddaj na gwarancję, nic innego nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie... Dziś dostrzegłem coś,co mi się bardzo nie podoba... Telefon używam dosyć mocno, bardzo dużo prześladuje na chrome... Jako przeglądarka...wiadomo. Właśnie zauważyłem, że po przejściu w inne aplikacje czy też na pulpit,ekran blokady w podkładzie zostaje mi cień paska nawigacji aplikacji chrome... Wtf? Myślę... Ok błąd systemu... Wyjąłem baterie, odpalam... Dalej to jest. Czytałem o wypalajacych się amoled w Samsungu... Ale w V10? Ktoś to zauważył?

Wysłano z LG V10 H960

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Miałem to w Lumii 820 na OLEDzie z paskiem przeglądarki. LCD nie może się wypalić, bo tam piksele nie świecą. To co ma miejsce u Ciebie to utrwalanie obrazu na matrycy (degradacja struktury molekuł ciekłych kryształów, które nie wracają do początkowego stanu - tak to się technicznie nazywa). Może to świadczyć o słabej jakości ekranu, bo takie rzeczy w LCD powinny mieć miejsce po około 100 tys. godzin pracy, a nie sądzę, abyś tyle siedział w przeglądarce.

W sieci znalazłem jeszcze coś takiego, cyt:

"Duchy" lub bardziej fachowo "powidoki", to jak mówiłem, cecha ekranów niskiej jakości. Jeśli się pojawiają, to można mieć obawy, że z upływem czasu będą się utrzymywać coraz dłużej. Powidok, jeśli chodzi o sposób powstawania, nie ma związku z rodzajem matrycy a bardziej jej wykonaniem (technologią). Faktem natomiast jest, że najczęściej występuje na tanich odmianach IPS produkcji LG Display."

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie dlatego zbaraniałem....jak w LCD? Więc tak,jak pisałem wcześniej używam tel dosyć intensywnie... Temperatura samego urządzenia nie była mała, więc... Dałem mu się ogarnąć.. Po temacie nie ma śladu, to co napisałeś nie bardzo mnie cieszy... W telefonie z A taką kasę :/ wcześniej przez blisko dwa lata miałem G3 i tam tego nie było... Ten ma miesiąc i już się zaczyna?

Wysłano z LG V10 H960

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi