Skocz do zawartości
pjanowski2540

Powidok wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, jednak ja chcialbym zareklamowac powidoki, nie sltuczona szybke. Ekran jest caly, digitizer tez. Mimo wszystko, nici z tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym próbował. Jednak powidoki są wadą fabryczną i to właśnie to będziesz reklamował.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok po wymianie ekranu powidoki powróciły... Telefon odesłany do serwisu w Mławie. Zapadła decyzja o wymianie telefonu na nowy, a z racji że V10 są niedostępne jestem szczęśliwym użytkownikiem nowego LG G6:) Także dla mnie temat szczęśliwie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarowo

Jak porównujesz te dwa telefony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W V10 bardziej podobał mi się design. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie G6 to jestem pod wrażeniem. Bateria minimalnie lepsza. Ekran o niebo lepszy od V10. Mam nadzieję, że problemu z powidokami nie będzie. Czas pokaże. Ogólnie jestem zadowolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus
    Notatka od Moderatora:
    wykrzyk.png Panowie, to nie jest temat do porównań. Od tego są odpowiednie działy. Proszę trzymać się wątku.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie po 12 msc od wymiany plyty głównej i wyswietlacza powidoki na ekranie wróciły. Gwarancja na telefon skoczyla sie w maju 2017. Ktoś sie orientuję jak wyglada sprawa takiego wyswietlacza wymienionego w ramach gwarancji? Wymieniają bezpłatnie czy trzeba liczyć sie z wydatkiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n
    Do mnie po 12 msc od wymiany plyty głównej i wyswietlacza powidoki na ekranie wróciły. Gwarancja na telefon skoczyla sie w maju 2017. Ktoś sie orientuję jak wyglada sprawa takiego wyswietlacza wymienionego w ramach gwarancji? Wymieniają bezpłatnie czy trzeba liczyć sie z wydatkiem?
    Z tego co pamiętam, to mi Pani w serwisie mówiła, że po wymianie wyświetlacza dostaje się na niego 24 m-ce, niezależnej od reszty telefonu, gwarancji. Także ja bym reklamował na Twoim miejscu. Nie zaszkodzi zadzwonić jeszcze i się upewnić.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi