Skocz do zawartości
pjanowski2540

Powidok wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

wysłałem V10 we wtorek w piątek jak odesłali na infolinii dali mi znać ze zostało zmienne oprogramowanie... zobacze w poniedzialek czy cos to pomogło.. mam nadzieje ze tak choc wątpie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja mowiłem. Po 5 minutach na fb, google chrome i itp apliakacjach, powidoki jak tralala dzwoniłem na infolinie że super to naprawili, nie wiedza co powiedzieć... Kontaktu z lg mława nie ma. Jutro jedzie do lg katowice...

Spoiler

20160912_171517.jpg

Spoiler

received_1153553328054130.jpeg

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Nie fajnie to wygląda. Chyba powinienem się cieszyć że mój ekran tylko trochę mocniej świeci po lewej stronie, bo z powidokiem takim jak tu krew by mnie zalała.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sobotę jechalem na Google maps przez dwie godziny.... Jeszcze godzinę po dotarciu do celu widziałem... Pozostań na S8 :)

Tak jak myślałem, wysyłka tel do Mławy mija się z celem.

Wysłano z LG V10 H960A

Kilka minut na nawi i u mnie tak...

37b3bc93edd1dc790817aae4304e0859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :), ostatnio miałem ten sam problem. Zadzwoniłem do działu Lg i powiedzieli że wypalanie się wyświetlacza (powidok) nie jest brany pod uwage podczas gwarancji. Całe szczęście miałem 3 bad pixele i wymienili mi wyświetlacz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @Alan Lg

Na tą chwile używam telefon caly czas (nawigacja, youtube, gry itd.) i nic podejrzanego nie zauważyłem. Aczkolwiek uważam że to kwiestia czasu, po wyciągnieciu z pudełka nówki też nic się działo.

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego tylko piszemy UP @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Jak nie jest brany pod uwage??? Przeciez to jest wada wyswietlacza jak plamy, niech nie pisza takich bzdur! Cos czego nie bylo jak telefon byl nowy tym bardziej to nie powstaje z winy nieprawidlowego uzytkowania bo niby jak? To jest wada i nalerzy żądać naprawy gwarancyjnej. Jak by mi tak napisali to bym do sadu poszedl z tym. Bo to wciskanie ciemnoty - gdzie napisali w instrukcji aby nie powstawaly powidoki nie uzywaj telefonu - tak wyglada tlumaczenie lg???? To trzeba naglosnic aby nikt nie kupowal lg to moze sie zadtanowia co robia.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi