Skocz do zawartości
Gość

Powerbanki do N5X

Rekomendowane odpowiedzi

Kr!stov

Co tak wszyscy lecą na ten tronsmart presto, od Xiaomi też jest ciekawy model z ładowaniem do 3.6A i większej pojemności.

Poszło z mojego nexa 5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazł ktoś jeszcze jakiś inny ciekawy model powerbanka ? Xiaomi który był podany wcześniej wydaje się spoko, ale ta pojemność na pewno idzie w parze z dużymi wymiarami co mnie troche nie przekonuje.
    Xiaomi pro bedzie dobry ? (i ktoś zamawiał już z tego sklepu ?)
    http://xiaomi.com.pl/produkt/power-bank-10000mah-pro-xiaomi/

Edytowane przez smiley34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie tego Tronsmart Presto czy to normalne że po jego pełnym naładowaniu podczas pierwszego ładowania telefonu z 14 do 42 % baterii poziom naładowania Power banka spada z 4 kropek do 2? Dodatkowo amperarz ładowania potrafi spadać i wyświetla się wolne ładowanie (mimo podpięcia pod USB c )po pewnym czasie na tyle że dopiero jego odpięcie odczekanie chwili i ponowne podpięcie dopiero pomaga. Wołam @Diwad

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez loveGFD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś czy napięcie wyjściowe w powerbanku xiaomi pro (2.1A) wystarczy na szybkie ładowanie nexusa 5x?
    sam też nie wiem jakie dokładnie  napięcie wyjściowe ma te powerbank bo niektóre źródła podają, że 2A  a niektóre, że "Maksymalne natężenie jaki w tym momencie może zaoferować Xiaomi 10000mAh to aż 3,6A."

Chodzi mi konkretnie o ten model http://xiaomi.com.pl/produkt/power-bank-10000mah-pro-xiaomi/

Edytowane przez smiley34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up raczej 2.1A nie wystarczy skoro oryginalna ładowarka od 5x ma na wyjściu 3A. Myślę, że ten Power bank ma na wyjściu 3.6A i spokojnie da radę szybko ładować. Ewentualnie napisz do Xiaomi.

Poszło z mojego nexa 5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytalem ale nie odpowiadaja..

Nikt nie ma jakiegoś godnego polecenia powerbanku do nexusa ? Bo ten xiaomi pro chyba nie jest tak idealny jakby się wydawało.. gdzieś wyczytałem, że rzeczywista pojemność przy 5V to niespełna 7000mAh..

W dodatku nie wiadomo czy będzie szybko ładował nexusa , jedynym oczywistym plusem jest usb-C no i jego wymiary które właśnie tak bardzo mi odpowiadają.

Tak więc, nie znalazł ktoś jeszcze czegoś ciekawego poza Tronsmartem ?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

A model 20000 od Xiaomi ? Ja nadal obstawiam ten model http://www.romoss.com/proview.php?ID=40

Firma typowo o tematyce zasilania oraz w testach widać, że jest więcej mocy w nich do oddania niż u konkurencji.

Poszło z mojego nexa 5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świetnie wygląa ren romoss, ale niestety nie ma USB C i tylko 2,4 A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Co do wejścia USB c to i tak zakupilem dodatkowy oryginalny kabel do połączenia telefonu z pc. W sprawie natężenia na wyjściu jest jak jest choć myślę, że z 2,4A powinno dać radę.

Poszło z mojego nexa 5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na dniach dostać xiaomi 10000 mAh Pro więc dam znać jak się sprawuje. Według parametrów powinien szybko ładować i najważniejsze że ma gniazdo USB C.

Tap tap z Nexusa 5X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi