Skocz do zawartości
Huawei550

Huawei Y550-L01 Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona i nie jest teraz dostępna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z telefonem jeżeli to nie odpowiedni dział proszę o przeniesienie.
    Chodzi o telefon Huawei Y550-L01 po uruchomieniu wyskakuje komunikat z nagłówkiem "Dane awaryjne" "Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona i nie jest teraz dostępna. Wybierz jedną z poniższych możliwości:
    -przywróć ustawienia fabryczne (po wybraniu nic się nie dzieje)
    -Uruchom telefon ponownie (po wybraniu telefon się ponownie uruchamia)

Nie mogę wejść w ustawienia :/
    Wpadłem na pomysł aby spróbować wgrać oprogramowanie ze strony producenta pobrałem plik rozpakowałem w środku znajdowały się 2 foldery i instrukcja w języku angielskim. W pierwszym folderze dload znajduję się plik UPDATE.APP a drugi dload2 znajduję się plik o tej samej nazwie tylko o bardzo małym rozmiarze 1kb więc wgrałem folder dload wraz zawartością na kartę microSD 2GB uruchomiłem telefon (klawisze głośności + zasilanie) Wyskoczyło okienko wybrałem funkcję apply update from sdcard > dload> UPDATE.APP i po wyskoczeniu komunikatu z żółtym napisem tel odrazu się resetstartuje i zatrzymuje na tym samym czyli "Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona.." Ma może ktoś jakiś pomysł bo mi już głowa opada :/
    (dołączam screen shot filmiku )
    Pozdrawiam.

post-412056-0-26214100-1468398443_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam problem z telefonem.
    Chodzi o telefon Huawei Y550-L01 po uruchomieniu wyskakuje komunikat z nagłówkiem "Emergency Mode" "Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona i nie jest  dostępna. Wybierz jedną z poniższych możliwości:
    -przywróć ustawienia fabryczne (po wybraniu nic się nie dzieje)
    -Uruchom telefon ponownie (po wybraniu telefon się ponownie uruchamia)
    Chcialem wgrac firmware za pomoca recovery tylko tu tez pojawia sie problem
     Wyskoczyło okienko wybrałem funkcję apply update from sdcard > dload> UPDATE.APP i po wyskoczeniu komunikatu z żółtym napisem tel odrazu się resetstartuje i zatrzymuje na tym samym czyli "Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona.." Ma może ktoś jakiś pomysł bo mi już głowa opada :/
    Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi