Skocz do zawartości
ambasadii

[5.0.1] [I9505XXUHOJ2] [STOCK] AMBASADII [KNOX 0x0] [DE-BLOATED] [MULTI-CSC] [22/11]

Rekomendowane odpowiedzi

szablix

Mam pytanie bo romu używam od początku :) i teraz zobaczyłem, że nie ma kalendarza/terminarza ?? Czy u Was jest ?? czy tylko u mnie wyparował ?? Po full wipe nadal go nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@szablix

Również korzystam z romu i posiadam terminarz, także, coś musiałeś przy instalacji odznaczyć najwidoczniej ;p

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szablix
    Napisano (edytowane)

Heheh, No właśnie w tym jest problem, że rom instalowałem ok rok temu :) I miałem wrażenie, że był a teraz nie mam. Dzięki za info w takim razie muszę coś wymyślić, albo reinstal romu albo instalacja najnowszego xeo :) będzie szybciej. Jednak rom ambasadiego będzie dużo lżejszy.

No i niestety coś jest nie tak :/ tylko pytanie z czym.

Procedura wgrania całego romu ambasadiegi przebiegał poprawnie do ponownego uruchomienia, przez 25 min wisi na logo galaxy :/. Ktoś miał taki problem lub ma pomysł jak się z nim uporać ?

Niestety chyba muszę wrócić do stocka samsunga :(

Edytowane przez szablix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy proszę. Jest jakaś działająca wersja xposed framework na ten rom. Instalowałem sdk21 różne wersje i za każdym razem łapie bootlopa. Pobrałem pierwszy rom z listy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz
    @[mention=311719]Brox[/mention]. Moja wersja jest deodex (mozna wgrać xposed od arter97) a na wersji od Ambasadiiego się nie da bo jest ODEX. Poczytaj sobie czym to się różni (deodex od odex)

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •

@lukasz2208, Czyli musiał byś mieć wersje deodex którą przypadkowo usunąłem jakiś czas temu default_biggrin.png I zmodyfikowany xposed pod Samsunga lollipop 5.0.1, Bo oficjalny raczej nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa 😕 Czyli jak zmieniam rom z oznaczeniem Tw nie będę mógł zainstalować exposed? Czy tyczy się to tylko do oficjalnej wersji romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz
    Napisano (edytowane)

@lukasz2208 Jeśli rom TW jest deodex, to xposed powinien działać. Jeśli nie jest, to działać nie będzie. Twórca xposed przez tyle lat raczej z tym nic nie zrobił.

Edytowane przez Daviteusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi