Skocz do zawartości
Moniunia

Żółte buźki w wiadomościach

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić żeby w wiadomościach wysyłanych z telefonu samsung galaxy J5 pojawiały się żółte buźki? Pomimo tego, że je wysyłam na telefonie odbiorcy nie pojawiają się takie jak powinny być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jaki telefon ma odbiorca :) niektóre buźki "nowoczesne" na innych tel. będą albo inaczej wyglądać albo nie będzie ich wcale :)

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatecznie może pomóc zmiana aplikacji do obsługi sms i wgranie innego zestawu emotikon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art678

@@Moniunia nic nie zrobisz. Ty nie wysyłasz żadnych obrazków z buźkami tylko specjalny kod, który u odbiorcy program zamienia na emotikon. I to od programu odbiorcy zależy co on zobaczy lub nie. Wersja androida też może mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie mówię że jakby ona i jej odbiorca przykładowo zainstalowani te same aplikacje do obsługi wiadomości, np. Textra to ona ma własny zbiór emotek. Wtedy i ona i odbiorca widzieli by te same...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

@@Moniunia, nic prostszego. Wchodzisz w Wiadomości -> Ustawienia -> SMS -> Tryb wprowadzania i zmieniasz na Automatyczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Ale emotki to przecież w klawiaturze są, o ile dobrze pamiętam. To co @up pisał, to o polskie znaki by mogło chodzić, a nie o emotki.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

@@xperiagosc, nie kolego. Automatyczny tryb pozwala na wysyłanie emotek (tak, tych z klawiatury) do np. urządzenia na iOS'ie lub WP i wtedy wyświetla się ta sama emotka, ale w sposób w jaki zapisana jest w innym systemie, a nie identyczna jak na Samsungu. Jeśli mamy ustawiony inny tryb to zamiast ikonki jest kwadracik itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Nie no, ja wiem że w zależności od wersji andka te emotki nieco się różnią. Mam samsunga z 5.1.1, i lg z 4.4.2, i na każdym to trochę inaczej wygląda.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

@@xperiagosc, skoro masz możliwość to ustaw tryb automatyczny na obu telefonach i wyślij do siebie emotki, wtedy zrozumiesz o czym mówię kolego i sądzę, że jest to odpowiedź na pytanie autorki wątku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi