Skocz do zawartości
ryto

Zapisywanie ulubionych miejsc GPS

Rekomendowane odpowiedzi

ryto

Panie, Panowie.

Szukam programu, który ma możliwość zapisywania ulubionych miejsc po współrzędnych geograficznych do utworzonych przeze mnie folderów, ale jednocześnie sam korzysta z nawigacji google.

Chodzi o to, że sporo podróżuję samochodem i przybywa mi ciągle nowych miejsc w ulubionych. Problem w tym, że w navi googla nie można tworzyć folderów do tych miejsc, przez co robi się bałagan (ponad 70 ulubionych miejsc jedno pod drugim - nie da się nic znaleźć). Więc przyda się program zewnętrzny, który sam korzysta z map googla i ma możliwość zapisywania ulubionych miejsc w utworzonych przeze mnie folderach. I potem, po kliknięciu na dane miejsce, otwiera się navi googla.

Coś jak maps.me, ale jak wspomniałem, żeby do nawigowania w dane miejsce program otwierał mapy i nawigację googla. Czyli w skrócie taka navi googla z możliwością tworzenia folderów do zapisywania ulubionych miejsc. Czy coś takiego w ogóle można znaleźć?

Pzdr!

Edytowane przez ryto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarooo

Nie ma takiego. API Map Google chyba jest za drogie do wykorzystania przez firmy trzecie, stąd wszystkie programy mapowe korzystają z OSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zachu.

Google Earth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ryto

Rozumiem, czyli pozostaje mi korzystanie z maps.me i ewentualnie ręczne kopiowanie współrzędnych do map googla.

Wielkie thx za informację!

PS oczywiście wspomniane google earth sprawdzę...

Edytowane przez ryto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi