Skocz do zawartości
buber82

[ROM] CM7 v. 7.1 alpha

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś wiadomo na temat prac postępowych nad CM7 dla WFS? Czy w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na stable? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alquez

Witam wszystkich, przegladalem sobie ten watek http://forum.android.com.pl/f153/ril-a-opis-linki-65362/ i z ciekawosci zajzalem do sekcji WFS :)

Jakis czas temu mocno utknalem na BT i kamerce, ale udalo mi sie to rozwiazac i _prawie_wszystko_ juz dziala, oprocz robienia zdjec z flashem (wywala Camera.app) Jak uda mi sie znalezc w kodzie jajka fragment, ktory na to wplywa, to pozostanie jeszcze pare kosmetycznych poprawek i wlasciwie rom bedzie stabilny :) Zapraszam do testow, bo w tym tygodniu zamierzam przejsc z alpha na beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Testuje ten system juz pare dni wszystko działa praktycznie idealnie.Chodz znalazłem pare błędów np automatyczna jasność nie działa zawsze tak jak trzeba oraz jak np zainstaluje klawiature HTC_IME mod 27 to co restart telefonu musze ja odnowa włączać bo nie zapamiętuje ustawień.Czasami potrafi zaciąć dzwonek jak ktos do mnie dzowni a ustawiona mam najmniejsza częstowliść 122mhz. Powiedz mi jeszcze mozna jakos zwiększyć częstotliwość procka?? Działa mi na 806 i jestem ciekaw czy zadziała przy większej częstotliwości. Pozdrawiam i dzieki za roma kawał dobrej roboty!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alquez

Osobiście nie porywam się na wszystko powyżej 768mhz (z 768 włącznie) ze wzgledu na niestabilnośc systemu. Z governorem smartass i 122mhz min wszystko dziala ok, czasem mam problemy z lekkim lagiem przy wlaczaniu ekranu. Jak znajde czas (uczelnia/praca) to posiedze nad jakims innym kernelem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz powiem Ci tak ze system moze byc niestabilny na 768mhz w Twoim przypadku w moim na 806mhz jest stabilnie. Powinieneś wiedziec ze kazdy procek sie kreci inaczej jeden na 650mhz moze miec restarty a drugiemu na 900mhz lata, tak było w przypadku SE x8...wiec OC proca to jesr sprawa indywidulana, ale mimo wszystko jak bys znalazł troszke wolnego czasu prosił bym Ci o kernela z wiekszym zakresem taktowania.

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom jest piękny :D Nie ma "kultowego" jak to ktoś nazwał, HTC Sense

Dobrze że jedynym bugiem jest brak flesza przy robieniu zdjęć, dla mnie jest to marginalny błąd

Pełna kontrola, OC i Cyan ;)

Oby tak dalej :)

Polak potrafi :hurra:

Ale mam jedno pytanie. W JikantaruROM v1.1 EU Version oraz w wersji XE jest Android Market. W takim razie da się go jakoś doinstalować w romie z tytułu tematu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz doinstalowac paczke GApps. Tak juz jest w cyanie. Najpierw instalujesz rom, od razu ta paczke. Radze postawic rom od nowa zeby zainstalowac aplikacje google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc :)

Dla niewtajemniczonych gaaps.zip pobrałem stąd http://eomnia.net/pliki/gapps.zip a następnie zaktualizowałem Market apką stąd http://forum.android.com.pl/f34/android-market-3-3-11-a-81713/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam problem z wgraniem cyjana mimo że robiłem to bez problemu na innych telefonach. generalnie wywala mi błąd E: Error in /sdcard/update-cm-7.1.0-BETA1-marvel-KANG-signed.zip (Status 7) Instalation aborted. Ktoś ma jakis pomysł ? Proszę o pomoc, pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizuj recovery do najnowszego. Problem zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x