Skocz do zawartości
mariuszekx

Ładowarka indukcyjna fast charging stojaca nie ładuje gdy telefon wetui

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ładowarke samsunga stojaca fast charging i ładuje telefon normalnie ale z załozonym etui spigena neo hybrid juz nie ładuje kiedys miałem tez indukcyjna samsunga leżąca i ładowała telefon nawet w etui jakto wyglada u was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    un2neo

Ja mam też ta ładowarkę i mój Note z etui od spigena (neo hybrid) ładuje się normalnie

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez un2neo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładowarke brałem w sklepie artdom w łodzi co radzicie z nia zrobic wymienia mi czy beda wysyłali na gwarancje ale pewnie na gwarancji powiedza ze jest sprawna bo ładuje bez etui

jest ktos w stanie mi cos podpowiedziec

Edytowane przez mariuszekx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż Ci podpowiedzieć, to jest kwestia prostej życiowej decyzji w prostej życiowej sprawie, gdzie za i przeciw są jasne, ale pomogę Ci:

1. "ładowarke brałem w sklepie artdom w łodzi" - tak więc udaj się do nich jeszcze raz z telefonem w etui i spróbuj ładowania na innym egzemplarzu, będącym w sklepie

2. "co radzicie z nia zrobic" - to, co wyżej, a w zależności od wyniku eksperymentu oddać na gwarancję, lub nie.

3. "wymienia mi czy beda wysyłali na gwarancje" - gorzej, niż jest nie będzie. tak więc oddając na gwarancję masz dwa możliwe scenariusze

a) wymienią lub naprawią - czyi korzyść

b) uznają za sprawną - czyli będzie, jak jest

Jak widzisz, nie możesz stracić

4. "ale pewnie na gwarancji powiedza ze jest sprawna bo ładuje bez etui" - tak, jest taki pogląd, że jak się coś może nie udać, to się nie uda, ja go nie podzielam

5. "jest ktos w stanie mi cos podpowiedziec" - ja jestem, oddać na gwarancję

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oddałem na gwarancje bo wymienic nie chcieli oczywiscie serwis samsung stwierdziłaze jest sprawna i ta ładowarka jest tak ze ma sie ladowac bez etui a nawet zaznaczył ze w etui to niebezpieczne bo sie nagrzewa i takie tam duperele poszedłem do brand store w łodzi w manufaktórze mieli 6 ładowarek wystawionychwszystkie  ładowały mi tel z załozonym etui wiec mi sie jakas dziadoska trafiła bo nawet w zwykłym case cienkim nie ładuje a jak sam tel połoze bez etui to musze celowac nim idealnie . dzieki sebastan za taka obszerna odpowiedz piwo leci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego pls staraj się używać przecinkow, kropek, wielkich liter...

Pacnięte z S6 Edge Plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

Sklep Artdom w Łodzi sprzedaje chyba meble, nie akcesoria telefoniczne... Może chodziło o Artkom, polecam udać się do jakiejkolwiek konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi