Skocz do zawartości
Rambdal

rom [ROM] Tekcafe ROM 5.4 - Pełna G5 - v30O - Zefir - Wszystkie warianty

Rekomendowane odpowiedzi

slavomes

@up oczywiście że będzie działać. Przecież Tekcafe to w dużej mierze kopia Fulmicsa5 na nowszej bazie. SystemUI jest żywcem zabrane z Fulmics co widać po ikonach Qremote Qslide oraz LED mojego wykonania (jak zwrócicie uwagę na jedną z nich wlączoną - widać, że nie jest idealnie wycentrowana w stosunku do przycisku - niestety nie udało mi się do tej pory tego poprawić dla xpirta)

D855 Fulmics5.3 + Gabriel Kernel 1.6L

[Dodano: 19 lipiec 2016 - 20:41]

A w ogóle mod działa na każdym ROMie z UI5 - również Limitless v10, który w sumie też ma SystemUI podkradzione z Fulmics

D855 Fulmics5.3 + Gabriel Kernel 1.6L

Edytowane przez slavomes
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa
    Przeskanowałem rom esetem i wykrył takie to pliki jako wirus. To coś poważnego?

Pliki zainstalują się wtedy, gdy podczas instalacji nie odznaczycie w Aroma domyslnie ustawionej na tak opcji:

"Advertising App", "Please Donate to Tekcafe team", 1

Na virustotal te dwa pliki też są rozpoznawane jako szkodliwe:

https://virustotal.com/en/file/89327c45d251dcb5059a0c5a0b4e3214170adc598830b3989829278fb5f368aa/analysis/

https://virustotal.com/en/file/0c7808cfd37b6508dec13a00e9cf7f74a11edf6afcde2bb6effceac5e8916396/analysis/

Pewnie serwują jakieś reklamy w dosyć agresywny sposób, a co jeszcze robią to trudno powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie przypominam sobie, żeby były takie opcje i to domyślnie zaznaczone w Aroma.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na samym końcu wyboru instalacji w aroma jest taka opcja ze jeśli chcesz wspomóc twórcę romu to masz zaznaczyć "advertising app".

Edytowane przez mnemonic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GLN88

a jeśli tą opcje   "Advertising App", "Please Donate to Tekcafe team" w Aroma miałem zaznaczoną to coś się dzieje? nie zauważyłem by zainstalowała się jakaś apka. 

Mi antywirus nic nie wykrył.

Czy macie lagi przy wybudzaniu telefonu metoda double click? Bo u mnie tak.

Edytowane przez GLN88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na samym końcu wyboru instalacji w aroma jest taka opcja ze jeśli chcesz wspomóc twórcę romu to masz zaznaczyć "advertising app".

W takim razie ja mam inny zip instalacyjny tego romu. Nazwa mojego zipa to:LG+G3+Tekcafe+v5.3-D85530A-Full-G5_07072016.zip, bez liter AD na końcu. Nie mam też tych podejrzanych aplikacji w zipie. Widocznie autor po jakimś czasie udostępnił rom z tymi aplikacjami reklamowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GLN88

Ja miałem tą opcje w AROMA, zaznaczona - zainstalowana i nie posiadam żadnych aplikacji reklamowych. Nie wiem już o co z tym chodzi :) zrobić full wipe, zainstalować ponownie bez opcji Advertising App? [/size]

Edytowane przez bartekc00
    Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@GLN88 Ja bym proponował zainstalować jeszcze raz z full wipe. Cholera wie co to za aplikacje i co wysyłają. Poczekaj chwilę zaraz udostępnię swój "czysty" zip instalacyjny.

Dla chętnych Tekcafe bez "AD": https://mega.nz/#!7oRCVBbB!bFjhqehozmYPP6jZU1Q0paM4Kx16gFTkVxQ-zpq3gIg

@@Rambdal możesz dodać mój mirror do pierwszego posta.

Edytowane przez waldemark70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GLN88

dziwne, bo w titatnium sprawdzałem liste aplikacji i nie było nic dziwnego, tak samo nie wyskoczyły żadne reklamy :0

robię full wipe i instaluje od nowa. 

na xda napisali ze to fałszywy alarm antywirusa..

Jeśli z poziomu TWRP dałem FULL WIPE, nastepnie zainstalowałem ponownie ROM bez opcji z apką , to poprzednie pliki z tej apki zostaly usunięte? czy mimo wipe,instalki pownownej siedzą w telefonie?

[Dodano: 20 lipiec 2016 - 11:07]

@@GLN88 Ja bym proponował zainstalować jeszcze raz z full wipe. Cholera wie co to za aplikacje i co wysyłają. Poczekaj chwilę zaraz udostępnię swój "czysty" zip instalacyjny.

Dla chętnych Tekcafe bez "AD": https://mega.nz/#!7oRCVBbB!bFjhqehozmYPP6jZU1Q0paM4Kx16gFTkVxQ-zpq3gIg

@@Rambdal możesz dodać mój mirror do pierwszego posta.

jak ktoś sprawdzi, to dajcie znać :) czy trzeba znów flashować na wersje bez AD

Edytowane przez GLN88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po rozmiarach można stwierdzić że jakieś różnice muszą być,tak z grubsza 0,1 GB różnicy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi