Skocz do zawartości
mSTi

Podczas korzystania z nawigacji Sygic występuje przycięcie oraz informacja "niepoprawne dane GPS" oraz "CPU Lag 10min FIx...."

Rekomendowane odpowiedzi

mSTi

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że jak kupiłem telefon to te opcje były pół na pół włączone/wyłączone i teraz sam nie wiem jak to przywrócić.

"Thermal Daemon Mitigation" i "High Temperature Property" mają być ON czy OFF (chodzi o to, żeby jednak dla bezpieczeństwa nic się nie upaliło)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@mSTi Spokojnie nic się nie upali :) wszystko można włączyć w ukrytym menu :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mSTi

@Up

Aby były włączone zabezpieczenia przed przegrzaniem musi być "ON" czy "OFF" bo logika mówi, że "ON" a w poradniku LagFix trzeba ustawić na "ON" i tak właśnie mam ustawione w tej chwili

Edytowane przez krzychy
Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub @NIck.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@mSTi owszem mam dobrze ustawione. Powiem tylko, że jak masz root możesz dużo więcej. Ja bez niego w ogóle się nie ruszam. Tam masz dużo więcej opcji po instalacji kernel auditor więc jak będziesz chętny służę pomocą w odpowiednim temacie ;) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mSTi

A możecie polecić jakichś program do monitorowania temperatury procesora ? taki, który pokazuje np. na pasku u góry aktualną temperaturę ? przerobiłem kilka ze sklepu, ale żaden nie pokazywał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@mSTi

Może nie program ale moduł xposed. CPUTemp - robi co ma robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi