Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

wolty

[TWRP/ROOT] [J510] - Samsung Galaxy J5(2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Mativ5

witam, mam problem z rootowaniem mojego telefonu  SM-J510FN, przy próbie wgrania SuperSu przez karte SD, wyskakuje błąd:

E: failed to verify whole-file signature

E: signature vertification failed

Tak mam TWRP.

Bardzo proszę o szybką pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po zrobieniu roota i wgraniu twrp z tego linku pojawiło mi się takie coś przy załączaniu telefonu : SET WARANTY BIT : KERNEL ( zdj ) w niczym to nie przeszkadza fon normalnie się uruchamia  lecz chciałbym się dowiedzieć czemu takie coś mi wyskakuje jak włączam telefon i co to takiego jest

Spoiler

maxresdefault.jpg

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/ Piszemy po polsku, to nie boli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WD40MAX

To tylko info, że nabiłeś flagę KNOX. Dawniej było to jednoznaczne z utratą gwarancji. Obecnie już niekoniecznie (zależnie od widzimisię serwisu).

Jeśli funkcjonalności oferowane przez Root są dla Ciebie ważne to możesz nie zwracać na ten monit uwagi. 

W razie czego możesz także zrobić unroot i odinstalować TWRP. Monit zniknie, choć flaga KNOX zostaje nabita na zawsze. Unroot pozwoli na działanie niektórych aplikacji bankowych, które nie działają na urządzeniach z rootem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skoro to tylko  info to spoko.. kiedyś na Note 2 czy innych sg  tego nie było temu się pytam. Takie pytanie jeśli ktoś robi root telefonu to chyba jest mi do czegoś potrzebny nie??  mi na szczęście iko  z banku pko  działa bez problemu więc nie mam się o co martwić xd

Edytowane przez koksu34
    pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

W pierwszym poście wrzuciłem paczuszkę która działa na Nougacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie działa jak będę robił reset telefonu to zadziała wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Tak powinno być wszystko ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem ze to stary dzial ale mam problem. po flashu lineageos 14.1 i reboocie do recovery komenda nie da sie z recovery wyjsc. probowalem roznych sposobow ale nie wychodzilo. mozecie mi pomoc? pls 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi