Skocz do zawartości
thepadd

aplikacja aparatu - jaki zamiennik?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś korzysta z jakiejś aplikacji zastępującą podstawowy aparat w Stylusie? Może któraś z aplikacji aparatu mogła by więcej wyciągnąć ze Stylusa pod kątem zdjęć? Ja sam próbowałem Open Camera, ale zdjęcia były gorszej jakości niż z podstawowego aparatu.

Edytowane przez bartekc00
    Poprawiam nazwę tematu :) Proszę się zapoznać z poprawnym nazywaniem tematów na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@thepadd

Mógłbyś spróbować tej aplikacji w Google Play kosztuje parę zł :

Co mogę o niej powiedzieć ? Testowałem ją i zdjęcia po przestawieniu formatu z JPEG na PNG miały dwukrotnie większy rozmiar nawet po 15-20mb jedno ale i jakość zdjęcia i nasycenie kolorów było dwukrotnie lepsze jak na stockowej aplikacji aparatu,moim zdaniem najlepsza apka do robienia zdjęć jako zamiennik stockowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem, sprawdziłem i powiem, że Camera FV-5 nie powala. W porównaniu z oryginalną aplikacją kolory wyblakłe słabe. Nie jestem zadowolony! Nie ma funkcji HDR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@luzik58

Polecam OpenCamera.

Wystarczy w build.prop zmienić wartości jpeg quality.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Nie używam wynalazku typu HDR bo jest to zbędny bajer,druga sprawa gdybyś czytał opis aplikacji czy nawet komentarze na Google Play to wiedziałbyś że aplikacja nie posiada HDR.

Kolejna sprawa to kolory i ostrość zdjęć używam aplikacji na G2 mini i robiąc zdjęcia w formacie PNG zdjęcia mają o wiele bardziej nasycone kolory i lepszą jakość niż na stocku więc może czas zmienić telefon skoro u Ciebie kolory są wyblakłe i słabe?

Poza tym miałem LG G4 Stylus i on nigdy nie był orłem w wykonywaniu zdjęć G2 mini dużo lepiej sobie radzi ze zdjęciami i filmami.

Jedynie co dobre w stylusie to przednia kamerka do selfie bo ona robi ładne zdjęcia bez szumów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolisz, że to ja zdecyduję czy mam zmienić telefon czy nie i kiedy ... Swoją drogą ciekawa sugestia :rolleyes: w stylu - wyblakł ci lakier na samochodzie? Kup nową brykę!

Edytowane przez luzik58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Trzymajmy się tematu, proszę. W tym temacie dyskutujemy o aplikacji, a nie o sprzęcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi