Skocz do zawartości
Heron

Kilka pytań odnośnie instalacji aplikacji dla systemu Android

Rekomendowane odpowiedzi

Heron

Witam, ostatnio zastanawiam się jak przebiega instalacja i usuwanie aplikacji z systemu Android oraz ile można maksymalnie zainstalować na telefonie np. Samsung Galaxy S2 GT-i9100 MB aplikacji. Jeśli chodzi o pierwszy problem to ciekawi mnie czy odinstalowywani aplikacji z telefonu pozostawia po sobie jakieś ślady jak to jest w przypadku systemu Microsoft Windows? Chodzi o to, że na przykład zainstalowałem sobie aplikację Skype, Kaspersky Mobile Security 9 oraz foobar2000. Jeśli teraz odinstaluję którąś z tych aplikacji bądź wszystkie to czy w telefonie, gdzieś, gdziekolwiek, np. jak pliki jakieś niewidoczne ale mające swój byt, pozostaję nie usunięte po tych aplikacjach i na zawsze zaśmiecają system? Czy odinstalowanie aplikacji jest zaimplementowane tak doskonale że nie pozostają żadne pliki (obiekty) po usuniętej aplikacji? Drugie pytanie jest bardziej oczywiste ile mogę zainstalować na telefonie SGS2 aplikacji, nie posiadając karty micro-SD oraz czy lepiej instalować aplikację na karcie micro-SD? PS. Czy jeśli przeniosę aplikację Kaspersky Mobile Security 9 na kartę micro -SD (bo zamierzam dopiero zakupić), to czy wszystkie wcześniej pobrane bazy wirusów również zostaną przeniesione na kartę micro-SD czy pozostaną nadal w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Interp

to i ja sie podepne do tematu:

Podczasz instalacji aplikacji/gry wyskakuje okienko jak u każdego i sa tam Uprawnienia Aplikacji/Gry i opcja Pełen dostęp do internetu powiedzcie mi na jakiej zasadzie działa ta opcja będzie mi pobierało kase za korzystanie z tej aplikacji ?? telefon Xperia x8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Niestety Ci nie odpowiem. Ale chyba nic nie zostaje. 2. Kazda aplikacja ma inny rozmiar wiec nie da sie tego okreslic. Ale nie martw sie, nie zabraknie ci miejsca.

@Interp to ze ma "pelen dostep do internetu" oznacza ze moze laczyc sie z internetem. Widze ze nie zapoznales sie z FAQ i Wiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi